ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Дренажні системи водовідведення HAURATON

Водовідведення HAURATON

HAURATON Працює завжди!Дорожнє будівництво, промислові та цивільні об'єкти пред'являють максимально високі вимоги до стійкості та несучої здатності водовідвідних каналів. HAURATON пропонує два сімейства продуктів: FASERFIX та RECYFIX, що відповідають усім вимогам.

FASERFIX виготовлений з бетону, армованого волокном, і дозволяє виробляти надзвичайно стабільні вироби з тонкими стінками каналу та водночас зменшеною вагою.

RECYFIX — це матеріал, виготовлений із 100% переробленого композиту. Матеріал дуже легкий і з ним легко працювати, деталі можна навіть розрізати за розміром на місці без особливих зусиль.


Канальні та дренажні системи водовідведення HAURATON

Сильні дощі, зміни клімату та непередбачувані погодні умови впливають на те, як контролюємо поверхневі води. Канальні дренажні системи стають найважливішим елементом наземної інфраструктури. Ці системи призначені для швидкого та ефективного видалення поверхневих вод з різних областей застосування, щоб запобігти затопленню або стоячій воді.

HAURATON має більш ніж 65-річний досвід керування поверхневими водами та розуміє важливість впровадження ефективної та надійної системи поверхневого дренажу. Завдяки широкому асортименту лінійних дренажних систем, каналів для очищення дощової води, точкового дренажу та гратчастих решіток компанія HAURATON знайде відповідне рішення для будь-якого проекту.

Які є види системи водовідведення?

Що вам потрібно знати про рішення для поверхневого дренажу та їх індивідуальні переваги:

Лінійне водовідведення / дренаж

Лінійне водовідведення HAURATONТерміни лінійний дренаж або лінійний водовідведення використовуються, коли йдеться про канальний дренаж. Він має закритий жолоб із гратчастим або щілинним входом на рівні поверхні. Декілька водовідвідних каналів встановлюються разом в одному руслі для збирання, транспортування та відведення поверхневих вод у підземні каналізаційні мережі, стійкі дренажні системи або інші локальні водні системи.

 

Переваги лінійного дренажу:

 • Забезпечує ефективний забір, відведення та передачу поверхневих вод з безперервним перехопленням по ходу русла.
 • Забезпечує ефективний дренаж великих водозбірних площ завдяки швидкій, простій та економічній установці.
 • Проста та практична в очищенні та обслуговуванні: забезпечує повний доступ за низьких довгострокових витрат на технічне обслуговування.
 • Якісний естетичний вигляд; Особливості системи можуть збільшити цінність дизайну.

 

Конфігурації лінійного дренажу: із постійною глибиною, зі ступінчастим ухилом та вбудований із ухилом.

Всі конфігурації каналів забезпечують ефективний дренаж та скидання поверхневих вод. Конфігурація, що використовується, часто залежить від обраної системи каналів, розміру і рельєфу водозбірної площі.

 • Постійна глибина включає канал того ж розміру та глибини, який використовується на всьому протязі каналу.
 • Конфігурація зі ступінчастим ухилом включає блоки каналів з послідовним поглибленням каналів у напрямку до точки виходу.
 • Вбудований ухил (попередньо похилий) включає елементи каналу з поступовим ухилом (ухил 0,5% або 0,6%), послідовно розміщені уздовж ділянки каналу для отримання ділянки з похилим зворотним ухилом.


Щілинний дренаж HUARATONЩілинний водовідвід / дренаж

У той час як щілинні канали знаходяться під тією самою парасолькою, що й канальний дренаж є невелика різниця. Щілинні стоки мають дискретні щілинні впускні отвори на поверхні розділу, а не ґрати. Це дозволяє досягти естетичного зовнішнього вигляду і забезпечити повну дренажну здатність.

 • Акуратні та точні лінії непомітні на поверхні
 • Висока візуальна естетика

 

 

 

 

Точковий дренаж HAURATONТочковий водовідведення / дренаж

Точкові дренажні системи, встановлені на асфальтованій поверхні
При точковому водовідведенні поверхневі води дренуються у найнижчій точці водозбору та відводяться у підземний трубопровід. Точкові дрени часто використовуються, коли на ділянці є природний ухил.

До точкового дренажу відносяться:

 • Поверхні вимагають вирівнювання за окремими точковими водостоками.
 • Земляні роботи, як правило, складніші, а трубопроводи знаходяться глибше під землею.
 • Поверхневий перехоплення обмежено однією точкою.

 

 


Водовідведення бетонне FASERFIXБетонні дренажні канали: FASERFIX

З початку 1960-х років HAURATON виробляє дренажні канали з бетону спеціального складу. Асортимент продукції FASERFIX став добре відомий завдяки своїй винятковій стабільності, довговічності та високому рівню опору. Вони часто використовуються на поверхнях, схильних до інтенсивного руху і агресивних середовищ.

 • Корпус каналу з фібробетону: витримує екстремальні навантаження та динамічні навантаження, клас навантаження до F 900.
 • Клас вогнестійкості 1A (негорючий) – DIN 4102.
 • Ґрати оснащені системою безболтового замикання SIDE-LOCK: економія часу на встановлення ґрат на 90%.
 • Гнучкість конструкції: діапазон розмірів каналів та варіантів решітки.

 

 

 


FASERFIX KS (ФАЗЕРФІКС КС)FASERFIX KS (ФАЗЕРФІКС КС)

Підходить для приміщень із середнім та високим навантаженням, включаючи склади, автозаправні станції, промислові двори та автостоянки.

 

 

 

 

FASERFIX SUPER (ФАЗЕРФІКС СУПЕР)FASERFIX SUPER (ФАЗЕРФІКС СУПЕР)

Ідеально підходить для місць з інтенсивним рухом, що створює динамічні навантаження, включаючи злітно-посадкові смуги аеропортів та руліжні доріжки, доки, склади, промислові об'єкти та парковки з інтенсивним рухом, наприклад, вантажівок та вилкових навантажувачів.

 

 

 

Покроковий посібник з роботи з дренажним каналом FASERFIX


Водовідведення пластикове RECYFIX HAURATONПластиковий водовідвід RECYFIX від HAURATON

Виготовлені зі 100% переробленого композиту, канали RECYFIX надзвичайно міцні, незважаючи на свою невелику вагу. Дренажні канали можуть бути встановлені у різних областях від громадських місць до промислових майданчиків.

 • Екологічний: виготовлений із переробленого поліпропілену (ПП).
 • Не схильний до корозії: стійкий до ультрафіолетового випромінювання, має високу стійкість до морозу, солей проти обледеніння та хімічних речовин.
 • Легкий: простий у зверненні дома і відповідає правилам підйому однією людиною.
 • Гнучкість конструкції: різні розміри, ширина (у тому числі монолітні блоки) та варіанти ґрат.

 

RECYFIX PRO (РЕЦИФІКС ПРО)RECYFIX PRO

Перероблений композитний канал із захисними ґратами ідеально підходить для таких сфер застосування, як автостоянки, шкільні території, залізничні платформи та громадські місця.

 

 

 

RECYFIX PLUS (РЕЦИФІКС ПЛЮС)RECYFIX PLUS

Корпус виготовлен із переробленого композиту з ґратами з ковкого чавуну, призначений для використання в областях застосування, що потребують міцної та естетичної обробки, таких як автостоянки, комерційні приміщення та пішохідні зони.

 

 

 

RECYFIX MONOTEC (РЕЦИФІКС МОНОТЕК)RECYFIX MONOTEC

Монолітна система, виготовлена зі 100% переробленого композитного матеріалу, розроблена для максимальної продуктивності, безпеки та захисту з тонким поперечним перерізом каналу. Встановлюється в таких місцях як автостоянки, торгові парки, торгові площі та багато іншого.

 

 

 

RECYFIX SLOTTED (РЕЦИФІКС З РІЗЬБОЮ)RECYFIX SLOTTED

Корпус із переробленого композиту з вхідним патрубком із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі для конструктивних застосувань, таких як громадські місця, міські пейзажі, комерційні та історичні будівлі.

 

 

 

RECYFIX NC (РЕЦИФІКС NC)RECYFIX NC

Корпус каналу з переробленого композиту з ґратами з ковкого чавуну підходить для важких умов експлуатації до класу E 600, таких як комерційні площі, промислові двори та автозаправні станції.

 

 

 

RECYFIX HICAP (РЕЦИФІКС ХАЙКЕП)RECYFIX HICAP

Корпус каналу з переробленого композиту з вхідним отвором з ковкого чавуну для відведення, зберігання та розвантаження з високою пропускною здатністю в зонах із завантаженням до F 900, таких як аеропорти, контейнерні термінали, логістичні парки та промислові зони.

 

 

 

 

Покроковий посібник з роботи з дренажними каналами RECYFIX від HAURATON.

Всі водостічні системи HAURATON проходять випробування відповідно до визнаних галузевих стандартів на міжнародних ринках; повністю відповідають DIN EN 1433 та мають маркування CE для постійної якості.


Елементи системи водовідведення HAURATON

 

Лотки для водовідведенняЛотки для водовідведення HAURATON

Цей компонент забезпечує збирання, зберігання та скидання поверхневих вод із заданого водозбору. Канали зазвичай виготовляються з бетону, композитних матеріалів та сталі (оцинкованої або нержавіючої).

Доступні різні типи каналів, ширини, глибини та конфігурації. Вибір найбільш підходящої канальної дренажної системи залежить від гідравлічних вимог та вимог проекту.

 

 

Решітки на лотки водовідведенняРешітка водовідведення HAURATON

Решітки водовідведення розташовуються у верхній частині корпусу каналу на рівні поверхні і входять у різні вхідні отвори, які дозволяють поверхневим водам стікати в канал.

Решітки для водовідвідного лотка доступні в різних номіналах вантажопідйомності (EN 1433), стилях (сітчасті, щілинні, декоративні тощо), матеріалах (ковкий чавун, нержавіюча сталь, перероблений композит тощо) та кольорах.

Канальні решітки можуть забезпечити захист від бруду та сміття (наприклад, сміття, листя, піску, каміння тощо), щоб скоротити обсяг технічного обслуговування та запобігти засміченню системи. Є безліч факторів, які можуть допомогти визначити правильні характеристики ґрат; такі як вплив навколишнього середовища, область застосування (пішохід – безпека для п'ят або рух транспортних засобів), частота та загальна візуальна естетика.

 

Коробка для сміття та варіанти виходуКоробка для сміття та варіанти виходу HAURATON

Існує безліч способів підключення лінійних дренажних систем до підземної системи трубопроводів.

Торцеві випускні отвори забезпечують горизонтальне з'єднання з трубопроводом, при цьому діаметр труби, що використовується, залежить від гідравлічних вимог і розміру каналу. Прості з'єднання труб можуть бути виконані з основи каналу і бічних стінок, при цьому попередньо сформовані секції вибивні легко видаляються для прискорення монтажу.

Модульні сміттєзбірники та жолоби забезпечують додаткову ємність для зберігання води перед скиданням у мережу трубопроводів. Відстійники вбудовані для збирання та утримання відходів та сміття, запобігаючи їх попаданню та блокуванню системи трубопроводів. Різні розміри труб та точки з'єднання включені в конструкцію для швидкості та простоти установки.

 

Заглушки водовідведенняЗаглушки водовідведення HAURATON

Заглушки надають установнику швидкий та простий спосіб закриття кінців каналів.

HAURATON пропонує повністю модульне системне рішення з аксесуарами, призначеними для швидкої та простої установки та ефективної інтеграції з місцевою дренажною мережею. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваші вимоги.

 

 


Решітки для лотка водовідведення HAURATON

HAURATON пропонує індивідуальні варіанти решіток різного завантаження, розмірів, матеріалів та стилів. Вони також сумісні з низкою дренажних каналів, залежно від вимог вашого проекту.


Решітки FIBRETECРешітки FIBRETEC, вид зверху, кольори

Відзначені нагородами грати FIBRETEC виготовлені з переробленого композиту (поліпропілену) та представлені у різних кольорах (папороть, пісок, камінь та чорний), що забезпечує повну гнучкість дизайну вашого проекту. RECYFIX MONOTEC поставляється у вигляді закінченого пристрою із вбудованою решіткою FIBRETEC.

 

 

 

Решітка METROPOLISРешітка METROPOLIS

Це решітка декоративного стилю, яка може дати будь-якому проекту можливість використовувати дренаж як елемент дизайну. Він виготовлена з ковкого чавуну, з чорним антикорозійним покриттям KTL і має вантажопідйомність до D 400.

 

 

 


 

Як дізнатися, як правильно вибрати рішення для системи лінійного водовідведення?

Розрізняють визначення розміру, типу та конструктивних особливостей, необхідних для дренажного каналу, включають параметри гідравлічного розвитку (інтенсивність дихання, площа водозбору, відхилення, матеріал поверхні і т. д.), клас навантаження і вимоги до стійкості.

Канальна дренажна система, обрана для використання у промисловому дворі, матиме інші характеристики порівняно із системою, встановленою у міській ландшафтній зоні спостереження.

 

Чим буде оброблена поверхня?

Критично важливим для правильного вибору системи є оцінка типу трафіку та рейтингу навантаження. Керівництво надано європейським стандартом EN 1433, який визначає клас навантаження з типом застосування засобів та областей. Докладніше про класи навантаження.

 

Чи потрібне очищення дощової води?

У деяких випадках можуть виникати забруднювачі (вуглеводи, шкідливі метали, дрібні частинки), які можуть спричинити викиди у природні водотоки, СУВС або окремі каналізаційні мережі.

HAURATON пропонує спеціальне рішення (DRAINFIX CLEAN), яке фільтрує та наносить шкідливі забруднювачі від небезпечних вод. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше.

 

Яка площа водозбору та з чого складається поверхня?

Для точного гідравлічного обчислення ділянок охоплення потрібен розмір площі водозбору та тип поверхні матеріалу (наприклад, бетон, асфальт, бруківка тощо).

 

Яке значення інтенсивності дощу слід використати?

Використання надійних та відповідних даних про осадку важливо для визначення гідравлічних вимог дренажної системи каналів, включаючи значення та налаштування каналу.

Інтенсивність оборотів, використовувана визначення розміру і конструкції русла, повинна визначатися інженером проекту з урахуванням типу проекту і те, наскільки швидко необхідно відводити загоряння води лежить на поверхні.

 

Чи існують якісь візуальні вимоги до дренажної системи?

Залежно від галузі застосування естетичний вид дренажної системи може бути важливим. Лінійна деталь каналу може бути використана як елемент дизайну на поверхні за допомогою кольорових або декоративних грат, що доповнюють навколишнє середовище.

З іншого боку, у сьогоднішньому стилі сучасного дизайну канальний дренаж часто має бути непомітним. Отже, щілинні канали можуть бути більш відповідними.

 

Наскільки агресивним є довкілля?

Місцеве середовище може бути корозійним, що може включати вологі та солоні умови, ґрунтові сульфати, сильне УФ-випромінювання, високі або низькі кліматичні температури, стирання піщаними бурями, паливо, олії або інші хімічні речовини.

Дренажні системи слід вибирати так, щоб вони витримували такі екстремальні умови, залежно від сфери застосування (наприклад, прибережні райони).

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.