ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Профільована мембрана для захисту гідроізоляції та дренажу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Профільована мембрана

Полімерна профільована мембрана, що застосовуються в промисловому, цивільному, транспортному та гідротехнічного будівництва в якості захисного матеріалу. Мембрани виготовляють шляхом формування в єдине полотно сировинної маси з поліетилену високої щільності (HDPE). Вся площа лицьової поверхні мембран виконана у вигляді виступів висотою 8,5 мм.

 

Мембрани поділяються:

  • Мембраны PLANTER захист гідроізоляціїStandard та Extra — застосовуються для захисту гідроізоляційного шару огороджувальних будівельних конструкцій будівель й споруд, транспортних, залізничних тунелів, а також перегінних тунелів метрополітенів, що споруджуються відкритим способом; підготовки ґрунтової основи монолітних малозаглиблених фундаментів та підлог по грунту (включаючи можливість заміни бетонної підготовки); для захисту фундаментної плити від капілярної вологи; для санації внутрішньої поверхні фундаментних стін; проти фільтраційного екранування при спорудженні полігонів ТПВ, меліораційних каналів й водойм, а так само водосховищ.
  • ECO — застосовується в якості захисту гідроізоляції та відсічення капілярної вологи в сегменті приватного й малоповерхового будівництва.

 

  • Planter Geo для дренажуGEO — застосовується для організації горизонтального та вертикального дренажу при будівництві фундаментів і в якості дренажного, захисного, розділового й протикореневого шару в конструкціях плоских покрівель.

Компанія - лідер на ринку покрівельних та гідроізоляційних матеріалів, який постійно розвивається, щоб зберегти свої конкурентні позиції. Накопичений досвід та знання дозволяють компанії пропонувати найкращі рішення для покрівельних та гідроізоляційних систем будь-яких типів. Одні з найсучасніших рішень для будівель й споруд з підвищеними вимогами до надійності й безпеки - будівельні системи з профільованими мембранами.

 


Склад профільованих мембран

Состав профилированных мембран PLANTERПрофільовані мембрани виготовляють шляхом формування в єдине полотно сировинної маси, вихідною сировиною в якій є поліетилен високої щільності (HDPE), методом екструзії, що дозволяє отримати матеріал з ідеальною структурою полотна без внутрішніх дефектів, за рахунок чого досягається висока якість іта довговічність при експлуатації.

Вся площа лицьової поверхні мембран виконана у вигляді конусоподібних виступів висотою 7,5 або 8,5 мм, та прикріпленого до них (для окремих марок) геотекстильного матеріалу.

Одношарові мембрани виробляються у вигляді водонепроникного полотна, конусоподібні виступи якого забезпечують необхідні експлуатаційні характеристики та властивості міцності, достатні для виконання завдань відповідно до способу застосування.

Двошарові мембрани виробляються у вигляді композитного матеріалу, що складається з дренажного водонепроникного полотна (дренажного ядра) та скріпленого в заводських умовах c геотекстильні матеріалом (нетканий фільтр).Геотекстильный материал

Геотекстильний матеріал виготовляється шляхом термічного скріплення поліпропіленових безперервних мононитей діаметром 40-50 мкм. Завдяки рівномірній структурі геотекстиль пропускає вологу, при цьому отвори для пропускання вологи не забиваються.

 

 


 

Як виробляється профільована мембрана ?

Производство PLANTERМембрани виробляються на заводах компанії за найсучаснішою екструзійної технології. Дана технологія дозволяє отримати матеріал з ідеальною структурою полотна без внутрішніх дефектів, внаслідок чого досягається висока якість та довговічність при експлуатації.

Виробництво починається з вхідного контролю якості сировини і далі складається з таких чинників як контроль параметрів технологічного процесу та контролю якості готової продукції.

Рецептури розробляються кращими висококваліфікованими фахівцями Наукового центру компанії. В якості сировини використовується поліетилен високої щільності, що відноситься до групи «Інженерних полімерів», які застосовуються при створенні виробів, що вимагають довговічності, зносостійкості, зниженої горючості й здатні витримувати циклічні навантаження.

Рецептура включає в себе полімери останнього покоління, що дозволяють отримати довговічний матеріал, стійкий до агресивних дій, який зберігає пластичність при негативних температурах.

Фізико-механічні характеристики кожної партії контролюються лабораторією заводу, яка відповідає всім вимогам ДСТУ ISO / IEC 17025-2009 та акредитована на технічну компетентність проведення робіт з випробувань якості готової продукції.

Термін служби мембран більше 60 років.

 


Для чого застосовується профільована мембрана?

Мембрани PLANTERМембрани входять в надійні будівельні рішення для фундаментів, дахів, підлог, транспортних тунелів та інженерних споруд. Широке застосування матеріалу обумовлено цінними властивостями, об'єднаними в одному матеріалі: механічна міцність, висока дренажна здатність, біологічна стійкість, хімічна стійкість, екологічність й довговічність.

  • Конкретні завдання, які виконують профільовані мембрани:
  • Захист гідроізоляції фундаменту;
  • Захист від підтоплення фундаменту;
  • Гідроізоляція вимощення;
  • Звукоізоляція міжповерхових перекриттів;
  • Пристрій плоских експлуатованих та зелених покрівель;
  • Дренаж й стабілізація пішохідних доріжок і прибудинкових майданчиків.

PLANTER отмосткаПродумані будівельні рішення, які скорочують терміни будівництва, мінімізують вартість робіт та несуть в собі запроектовану якість. Компанія забезпечує повну інжинірингову підтримку пропонованих рішень. Це лише частина сучасних будівельних рішень, в яких не тільки економічно виправдано, але і підвищує експлуатаційну надійність всієї системи.

Цілком очевидно, що майбутнє за інноваційними матеріалами, що поєднують в собі ідеальне співвідношення ціни, якості, довговічності, надійності та екологічної безпеки. Профільовані мембрани мають ідеальний баланс простоти застосування та важливості виконуваних функцій.

 

 

 


ПЕРЕВАГИ МЕМБРАНИ

ЯКІСТЬ Мембрани PLANTERЯКІСТЬ

Мембрана виробляються за найсучаснішою екструзійної технології.

 

Термін служби PLANTER більше 60 роківДОВГОВІЧНІСТЬ

Термін служби більше 60 років, що підтверджено дослідженнями в випробувальному центрі.

 

Екологічність мембран PLANTERЕКОЛОГІЧНІСТЬ

При виготовленні мембран не використовуються хімічні елементи, негативно впливають на навколишнє середовище.

 

БІОСТІЙКІСТЬ PLANTERБІОСТІЙКІСТЬ

Матеріал стійкий до проростання коренів, а також впливу продуктів життєдіяльності мікроорганізмів.

 

ЛЕГКІСТЬ МОНТАЖУ PLANTERЛЕГКІСТЬ МОНТАЖУ

Рулони мембрани легко розкочуються по вертикалі або горизонталі та з'єднуються внахлест.

 

ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ Мембрани PLANTERХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ

Мембрана стійка до дії хімічних реагентів (кислоти, луги, солі), що містяться в грунті.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.