ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

ТЕХНОПЛЕКС FAS (SWEETONDALE)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС FASЕкструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС FAS спеціально розроблений для утеплення стін, фасадів, цоколів і інших конструкцій, де пред'являються підвищені вимоги до адгезії теплоізоляційних плит до основи, а також для теплоізоляції стін балконів і лоджії. Плити мають фрезерується в заводських умови поверхню і повністю готові для нанесення штукатурних і клейових сумішей безпосередньо на поверхню. За рахунок особливої ​​поверхні гарантується максимальна адгезія плит до утеплюваної поверхні.

XPS ТЕХНОПЛЕКС FAS — це інноваційне та економічне утеплення стін, в тому числі балконів і лоджій, фасадів та цоколів.

За рахунок високого теплозбереження, потрібна менша товщина утеплення в порівнянні з традиційними видами утеплення. Влаштування теплоізоляції з XPS ТЕХНОПЛЕКС FAS гарантує зниження тепловтрат, і як наслідок, скорочення витрат на опалення.

 

ТЕХНОПЛЕКС FAS — максимальне зчеплення з поверхнею

Основною особливістю ТЕХНОПЛЕКС FAS є наявністю фрезерованної поверхні і мікроканавок.

За рахунок унікальної поверхні плит надійність зчеплення клей-піни, штукатурних і клейових складів збільшується до 0,12 Мпа, що відповідає необхідним вимогам і гарантує якісну приклейку плит, збільшуючи термін служби і фінішного покриття.

Швидкість монтажу XPS ТЕХНОПЛЕКС FAS збільшується в кілька разів, за рахунок того, що немає необхідності обробляти верхній шар плит ножівкою самостійно.

Фрезерування в заводських умовах, гарантує однорідну обробку всієї поверхні плити. Це особливо важливо, якщо в якості фінішної обробки використовується штучний камінь, клінкерна плитка або штукатурка, де необхідно якісно підходити до питання підготовки поверхні.

XPS ТЕХНОПЛЕКС FAS має мінімальне водопоглинання, що робить його практично незамінним при утепленні цоколів, де агресивна дія води одне з найбільш максимальних. До того ж, висока міцність матеріалу збільшує вандалоустойчивость конструкції і збільшує опір до механічних впливів.

 

 

Висока міцність Висока міцність                        Довговічність Прослужить не менше 50 років і не потребуватиме заміни. Утепли балкон раз і назавжди Довговічність              Енергоефективність - Має низьку теплопровідність і захищає від втрат тепла Енергоефективність           Захист від ударного шуму Захист від ударного шуму

МАЄ МІНІМАЛЬНЕ Водопоглинання Практично не вбирає вологу, не набухає і не руйнується Мінімальне водопоглинання    Простий монтаж         Стійкий до впливу гризунів і цвілі Стійкий до гризунів і цвілі  Стабільність розмірів Стабільність розмірів

 


Утеплення балкона з фінішною обробкою стін декоративною штукатуркою, штучним каменем

 

1. Основа стін і стелі перед утепленням має бути вирівняна. Щоб перевірити це візьміть 2 метрове правило. Рекомендований перепад — не більше 10 мм на 2-метрове правило.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Для теплоізоляції стін балкона з обробкою декоративною штукатуркою рекомендується застосовувати спеціалізований матеріал XPS ТЕХНОПЛЕКС FAS, який має фрезерування на поверхні. Якщо ваш підрядник використовує гладкі плити екструзійного пінополістиролу, то вони повинні бути рівномірно відфрезеровані за допомогою ножівки або металевої щітки. Перевірте, чи виконується ця умова, яка гарантуватиме надійність приклеювання. Фрезеровані плити потрібно використовувати на стінах, для стелі та підлоги використовуються стандартні гладкі плити.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Перевірте, що для приклеювання плит теплоізоляції використовується клей-піна або клейова суміш з позначкою для XPS або EPS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Після монтажу всіх плит теплоізоляції необхідно перевірити чи запінили клей-піною для пінополістиролу шви і стики, які утворилися більш ніж 2 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Через 24 години після приклеювання плит теплоізоляції необхідно додатково провести кріплення плит фасадними дюбелями. Перевірте, щоб їх було не менше 4 шт на одну повну плиту теплоізоляції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Нанесення базового штукатурного шару повинно проводитися не раніше ніж через 24 годин після приклеювання екструзійного пінополістиролу. Перевірте, що цей інтервал часу дотриманий. Пам'ятайте, що товщина нанесеного штукатурного шару на плити повинна бути не менше 6 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Утеплення підлоги за технологією "тепла підлога" з використанням додаткових нагрівальних елементів

 

1. Основа підлоги перед утепленням має бути вирівняні. Щоб перевірити це візьміть 2 метрове правило. Рекомендований перепад — не більше 10 мм на 2-метрове правило.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Пам'ятайте, що плити на підлогу укладаються вільно паз в паз, без механічного кріплення і приклеювання. Вашій підряднику не варто витрачати на це час і додаткові кошти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Перевірте, що після укладання плит змонтована пароізоляція. Вона повинна бути покладена вільно по всій поверхні. Всі наявні шви повинні бути проклеєні двухстронній клейкою стрічкою. Проконтролюйте, що нахлест пароізоляції становить не менше 100 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Перед укладанням нагрівальних елементів повинна бути зроблена збірна або мокра стяжка. Будьте уважні, не можна, щоб нагрівальні елементи були укладені безпосередньо на екструзійний пінополістирол. При використанні мокрій стяжки, перевірте, покладена Чи лугостійка армована сітка.

При використанні технології сухої збірки підлоги, перевірте, що розподільний шар покладений в 2 шари і механічно зафіксований.

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні фізико-механічні характеристики:
 

Найменування показника

Од. виміру

Критерій

Значення

Метод випробування

Міцність на стиск при 10% лінійній деформації  

до 30 мм

до 40 мм

 

кПа

 

 

не менше

 

 

100

150

 

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Горючість

ступінь

-

Г4

ДСТУ Б В.2.7-19-95

Теплопровідність: λ25

      Вт/м*К

не більше

      0,036

      ДСТУ Б В.2.7-105-2000

Модуль пружності

МПа

 

17

ДСТУ Б В.2.7-253:2011

Питома теплоємність

кДж/(кг °С)

 

1,42

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Водопоглинання за 24 год, % за об'ємом

%

не більше

0,6

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Границя міцності при статичному згині 

МПа

не менше

          0,10

      ДСТУ Б В.2.7-38-95

Густина

кг/м3

-

20-35

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Температура експлуатації

оС

в межах

Від -50 до +75  

 

 


 

Геометричні параметри:

Найменування 

показника

Од. 

виміру

      Значення

Метод випробування

Довжина

мм

1180 (±10)

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Ширина

мм

580 (±8)

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Товщина  (з кроком 10 мм)**

мм

30,40 (-2, +2) 50 (-2,+3)

ДСТУ Б В.2.7-38-95


* - за погодженням із споживачем можливе виготовлення плит інших розмірів

** - плити товщиною від 30 мм випускаються з «L» -кромкою (по довжині та ширині плити), що запобігає появі «містків холоду», покращує скріплення між собою;

*** - плити товщиною від 60 мм і більше можуть виготовлятися із застосуванням методу ThermoBonding

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.