Кількість
|
Вартість
|
||
|
МАСТІКА БІТУМНА
Бітумна мастика - це полімерна суміш широкого спектру застосування, що складається з бітуму і різних модифікаторів, які забезпечують необхідні властивості. Мастіки об'єднують в собі еластичність, водостійкість і довговічність. Мастіка бітумна в основному використовується для гідроізоляції неглибоких конструкцій, будівель і ділянок з підвищеною вологістю. Вона також може бути відмінним гідроізоляційним рішенням для резервуарів для зберігання нехарчових продуктів, які контактують з водою, таких як басейни та інші типи резервуарів.
Корпорація виробляє гідроізоляційні мастіки на бітумній основі з використанням багаторічного досвіду застосування цих матеріалів в проекти різної складності.
Бітумні мастіки мають велику область застосування. Правильний вибір матеріалу часто впливає на термін служби ізоляції, її експлуатаційні характеристики, властивості і вартість.
Класифікація бітумної мастіки по застосуванню:
- Гідроізоляція покрівлі
- Гідроізоляція фундаменту
- Клеючі мастіки
- Захисні мастіки
- Ущільнюючі герметики для межпанельнихшвов
- Праймер і підготовки основи
- Гідроізоляція внутрішніх приміщень
Покрівельні мастіки, на відміну від гідроізоляційних, відповідають підвищеним вимогам до діапазон робочих температур (від -50 ° С до +140 ° С) і властивості відносного подовження (500-900%).
БІТУМНА МАСТІКА ХОЛОДНОГО НАНЕСЕННЯ
ПОКРІВЕЛЬНА МАСТІКА
Готовий до використання матеріал, придатний для ремонтних робіт або гідроізоляції всієї покрівлі і деталей. Після висихання матеріал утворює дуже міцне і еластичне покриття, стійке до перепадів температур, значно збільшуючи термін служби захищаючих поверхонь.
Застосування мастичної покрівлі вибирають в декількох випадках: коли покрівля складної форми і фактурно накладаються бітумних мембран можна використовувати, і коли накладати ліхтарик складно або неможливо проводиться на промислових об'єктах з високим рівнем пожежної безпеки (потужність заводи, елеватори і ін.).
Мастична покрівля забеспечує:
- Безшовне (монолітну) покриття гідроізоляційного шару;
- Можливість установки гідроізоляційного шару без використання полум'я;
- Простий монтаж гідроізоляційного шару в разі великої кількості елементів покрівлі;
Монтаж мастичної покрівлі досить простий і не вимагає спеціальних обладнання (газові балони, пальники та ін.).
ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА МАСТІКА
Готовий до застосування ущільнююча маса, що поєднує в собі еластичність, довговічність і економічність. Застосовується для захисту інженерних споруд (підвали, труби та інші елементи конструкції).
Поверхні, схильною до постійному впливу вологи, наприклад стінки басейнів, фундаменти, підвали, канали, з/б басейни і т. д. Потрібна гідроізоляція, здатна довго зберігати свої властивості тривалий період часу.
Дуже часто в якості гідроізоляції підземних (заглиблених) споруд використовують бітумні мастіки. В результаті такої обробки бетону або металевих паль, виникає захисний шар, який допомагає ефективно утримувати вологу від попадання до основи будівельних конструкцій запобігаючи їх руйнування.
Перевага гідроізоляції фундаменту даного типу - якісний захист всієї поверхні бетонної плити або металевої палі.
КЛЕЙОВІ МАСТІКИ
Готовий до використання вогнестійкий розчин для нанесення валиком. Мастіка використовується в традиційних шарах гідроізоляції для приклеювання мембран з піщаної поверхнею до будь-яких типів підстав. Мастіка адгезионно-бітумна ФІКСЕР призначена для герметизації на покрівлі з бітумної черепиці та інших бітумних матеріалів, мастіку також можна використовувати для приклеювання бітумних мембран до цегляної кладки, металу, кераміки або будь-яким іншим поверхням.
ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ
Захисний склад, що складається з високоякісного бітуму, полімерних модифікаторів, органічних розчинників і алюмінієвої пасти. Після нанесення в один шар алюміній відображає ультрафіолетове випромінювання і захищає будь-яку поверхню від подальшого ультрафіолетового руйнування.
МАСТІКИ ГОРЯЧОГО НАНЕСЕННЯ
Найпоширеніший і перевірений часом спосіб нанесення бітумної гідроізоляції. При виборі мастік такого типу головним фактором зазвичай є ціна квадратного метра. Цей вид мастіки перед використанням нагрівається до температури 160-180 ° С і наноситься гарячим на попередньо загрунтовану основу, утворюючи при охолодженні міцне еластичне покриття. Важлива відмінна риса: мастіки гарячого застосування не мають усадки.