ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

ПВХ мембрана для покрівлі

ПОКРІВЕЛЬНА МЕМБРАНА ПВХ

Мембрана покрівельна

Мембрана покрівельна застосовується як гідроізоляційний матеріал для всіх типів будівель. Кожному будинку потрібен довговічний дах, головна вимога — дах повинен прослужити довго без будь-якого капітального ремонту. Міцна і довговічна система гідроізоляції це, покрівельна ПВХ мембрана - сучасне рішення, що поєднує в собі швидкий монтаж і надійність.

ПВХ мембрани покрівельні — це сучасні матеріали для довготривалого захисту будівель і споруд від води. Ці сучасні, надійні і довговічні мембрани для покрівлі виробляються з використанням технології спільної екструзії, яка в даний час є кращою технологією на ринку.

 

Мембрани покрівельніМембрани покрівельні з ПВХ, завдяки своїй міцності, надійності та довговічності, є популярним і широко використовуваним гідроізоляційним матеріалом. Полімерні мембрани LOGICROOF виготовляються з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ). Вони можуть бути армовані поліефірною сіткою, скловолокном або без армування (технологічна мембрана). Покрівельна ПВХ мембрана LOGICROOF стабілізована від УФ-випромінювання за допомогою технології TRI-P®, створюючи дуже стійкий до УФ-випромінювання зовнішній мембранний шар. ПВХ покрівля містить антипірени і спеціальні стабілізатори, стійкі до рослин, цвілі і мікроорганізмів.
Мембрани покрівельні LOGICROOF доступні з двома типами обробки поверхні: гладкою і нековзною.

 


ПВХ МЕМБРАНА ПОКРІВЕЛЬНА - ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ

 

Монтаж пвх мембрани для покрівлі1. Розгорніть мембрану і розташуйте її з нахлестом 12 см для кріплень. Для простоти установки, на заводі наносять маркування мембран — лінії нахлеста і лінії розташування кріплень. Рулони половинної ширини можна використовувати в місцях примикання по периметру і в кутах будівлі.

 

 

 

 

Монтаж мембрани покрівельні2. Всі поверхні що зварюються повинні бути чистими і сухими. Рекомендується використовувати автомат для зварювання гарячим повітрям LEISTER VARIMAT, для зварювання внахлест. Такі настройки, як швидкість, повітряний потік і температура зварювання, можна відрегулювати в відповіднсті до погодних умов і температури навколишнього середовища.

 

 

 

 

Монтаж мембрани для даху3. Звільніть фіксатор на механізмі пістолета, сопло повинно прилягати до нижньої мембрани.
Потім вставте сопло між двома мембранами, поки не заблокується механізм пістолета.

 

 

 

 

Монтаж - мембрана покрівельна4. Тепер машина буде рухатися автоматично з заданими параметрами.

 

 

 

 

 

Монтаж мембрани для покрівлі5. Кути мембран необхідно обрізати ножицями до круглої форми. Рекомендується уникати перехресних перекриттів більше трьох нахлестів.

 

 

 

 

Монтаж пвх покрівлі6. У разі використання ручного зварювального устаткування гарячим повітрям рекомендується виконати попереднье зварювання, щоб уникнути попадання повітря під час зварювання основної зони. Внутрішній край нахлеста слід приварити тонким суцільним попередніми звареним швом. Для цього вставте насадку термофена і швидко переміщайте його вздовж мембрани на бажану довжину зварювання, при цьому одне ребро ролика притискає мембрану до краю сопла.

 

 

 

Монтаж мембрана пвх покрівельна7. Щоб виконати остаточне зварювання, вставте термофен в перекриття що залишилось під кутом 45°. Як тільки правильна температура зварювання досягнута, мембрана починає «текти», ручний валик встановлюється перпендикулярно сопла і злегка притискається. Переміщуйте пістолет уздовж стику, одночасно переміщуючи силіконовий валик прокочуючи шов поперек стику.

 

 

 

 

Монтаж покрівельної пвх мембрани8. Для перевірки якості зварного шва використовуйте смугу (мінімум 30 мм) з 2 зварних мембран. Виріжте смужку і розірвіть 2 зварні мембрани своїми руками. На матеріалі повинен бути розрив якісного зварного шва з оголенням армуючої сітки, зварний шов не повинен розшаровуватися.

 

 

 

 

ПРИКЛАДИ ЗАСТОСУВАННЯ

Приклади застосування ПВХ МЕМБРАНИОБХІД ЗОВНІШНЬОГО КУТА ПВХ МЕМБРАНОЮ - ЗНИЗУОБХІД ЗОВНІШНЬОГО КУТА ПВХ МЕМБРАНОЮ - ЗВЕРХУОБХІД ТРУБИ ПВХ МЕМБРАНОЮ

 

 

 

 

 


ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ ПВХ МЕМБРАНИ ДЛЯ ПОКРІВЛІ

МЕМБРАНИ ПОКРІВЕЛЬНІ - ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ

  • Рулони полімерних ПВХ мембран поставляються на піддонах.
  • Всі рулони полімерних мембран мають білі ярлики, що ідентифікують мембрану — її товщина, довжина і ширина.
  • Кожен рулон упакований в додаткову індивідуальну упаковку.
  • Рулони з ПВХ мембраною слід зберігати в повністю захищеному від вологи вигляді на піддонах, накритими чистим брезентом.
  • Дотримуйтесь мінімальної відстані 1 м від будь-яких джерел тепла.
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.