ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Ізоляція повітроводів вентиляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплоізоляція повітроводів та систем вентиляції

Асортимент продукції SWEETONDALE для технічної изоляції пропонує рішення для утеплення повітроводів, вентиляційних коробів, труб та систем опалення, та кондиціювання повітря. Будь то труби опалення, труби для питної води, труби для охолоджувальної води або вентиляційні канали: різні типи труб та повітроводів висувають різні вимоги до теплоізоляції. SWEETONDALE пропонує правильне рішення. Наші ізоляційні матеріали з мінеральної вати для теплоізоляції вентиляційних труб довели свою цінність у сфері тепло- та звукоізоляції.

Переваги ізоляції повітропроводів SWEETONDALE:

 • Зниження втрат тепла та/або холоду
 • Найменше споживання енергії
 • Хороша акумулююча здатність
 • Зниження викидів CO2
 • Підвищений акустичний комфорт
 • Легко та швидко обробляється

Системи інсталяції будівель служать підвищення комфорту переважають у всіх типах будинків - від промислових будівель до громадських об'єктів і житлових будинків. Вентиляція та кондиціювання повітря у цих будівлях часто супроводжуються високим енергоспоживанням.
Оскільки повітропроводи та вентиляційні канали іноді проходять великі відстані, а також проходять через неопалювані або неохолоджувані приміщення, за відсутності або недостатньої ізоляції може виникнути небажане підвищення температури або втрати тепла.
Ефективна ізоляція круглих і прямокутних повітроводів та вентиляційних труб дозволяє значно знизити споживання і тим самим знизити як експлуатаційні витрати, так і негативний вплив на довкілля та клімат.

Наступний важливий аспект – звукоізоляція повітроводів.

Інсталяційні системи будівель можуть відігравати важливу роль у поширенні звуку в будинках. Труби, установки та димарі можуть створювати необхідний неприємний шум. Ізоляція пропонує рішення і тут: завдяки чудовим звукопоглинаючим якостям ізоляції з мінеральної вати SWEETONDALE значно покращується не лише тепловий, а й акустичний комфорт у будівлі.
Інсталяційні системи будівель можуть відігравати важливу роль у поширенні звуку в будинках. Ізоляція повітроводів та вентиляційних каналів знижує шумове забруднення в монтажних та вентиляційних системах. Більше того, утеплення повітроводів збільшує термін служби систем, адже їм не доводиться надмірно старанно працювати.

Багато енергії може бути втрачено через погано або неізольовані технічні установки, труби і повітроводи. Теплоізоляція цих елементів може забезпечити значну економію енергії, а також скоротити викиди CO2 будівельними установками. Вибираючи рішення ізоляції повітропроводів SWEETONDALE для інженерних систем будівель, ви вибираєте безпеку, підтримку при плануванні та реалізації, а також відповідність юридичним стандартам та вимогам.

 

Навіщо утеплювати вентиляційну трубу чи повітропровід?

Багато повітропроводів проходять через неопалювані приміщення, наприклад, через технічні приміщення або по даху. Багато тепла може губитися через погано або неізольовані вентиляції та димарі. І навпаки, холодне повітря надмірно нагрівається у вентиляційних каналах, що проходять через опалювальні або тепліші приміщення. Теплоізоляція цих елементів може забезпечити значну економію енергії. Крім того, викиди CO2 будівлі скорочуються.
Крім втрати ефективності та втрати енергії, також можуть виникнути проблеми з конденсацією, пліснявою та поганою якістю повітря у приміщенні. За рахунок теплоізоляції повітроводів і вентиляційних каналів запобігається утворення конденсу, та уникання появі плісняви. Ми пропонуємо систему "SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Повітропровід" для ситуацій, коли може утворюватись конденсат.SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Повітропровід

Система тепло- та звукоізоляції повітропроводів припливновитяжної вентиляції та кондиціонування круглого та прямокутного перетину.

 

SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Повітропровід

 1. Корпус повітропроводу
 2. Мати ламельні, Мат прошивний ТЕХНО, або Плити Технічна ізоляція
 3. Приварні штифти
 4. Притискні шайби

 

 

 

 

 

 

 

 

Опис і переваги системи ізоляції повітропроводів:

У конструкції у якості теплоізоляції використовується Мат технічний. Завдяки малій вазі, з матеріалом зручно працювати на висоті, і навантаження на повітропровід залишається мінімальним. До повітропроводу приварюються приварні штифти, на які одягається мат і фіксується притискними шайбами. Такий спосіб кріплення забезпечує надійну механічну фіксацію і стійкість до вібрацій повітропроводу.
Завдяки вертикальній орієнтації волокон, Мат Ламельний деформується на згинах і кутах повітропроводу під час монтажу значно менше, ніж аналогічний по щільності мат із поздовжнім розташуванням волокон.
Мат Ламельний ламінований з одного боку армованою алюмінієвою фольгою, що дозволяє використовувати даний матеріал в якості захисту від конденсату холодних повітропроводів систем кондиціонування. Стики мату та проколи при монтажі проклеюються алюмінієвим скотчем для забезпечення пароізоляції. Поза межами приміщення необхідно передбачати захисний покривний шар для теплоізоляції.

 • Монтаж у широкому діапазоні температур.
 • Виконує функцію тепло- звукоізоляції, виконує функцію пароізоляцііонного шару.

 

Розрахунок довжини мата в залежності від типу перетину воздуховода здійснюється за формулою, показаної на малюнку 1.

Довжина мата для ізоляції повітропроводу круглого перетину:

Довжина мата для ізоляції повітропроводу круглого перетину

π(di +2s)
di – внутренний диаметр изоляции;
s – Товщина изоляции.

 

 

 

Довжина мата для ізоляції повітропроводу прямокутного перетину:

Довжина мата для ізоляції повітропроводу прямокутного перетину

2a+2b+8s

 

 

 

 


Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Повітропровід:

 

Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Повітропровід

Компоненти системи:

 • Мати ламельні
 • Повітропровід
 • Приварний штифт із притискною шайбою

 

 

 

 

Технічні рішення:

Компоненти технічних рішень:

 1. Мати ламельні
 2. Повітропровід
 3. Приварний штифт із притискною шайбою


Монтаж теплоізоляції на стиках повітропроводу.

Монтаж теплоізоляції на стиках повітропроводуСхема кріплення приварних штифтів до повітропроводу.

Схема кріплення приварних штифтів до повітропроводу

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.