ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Снігозатримувачі для бітумної черепиці

СНІГОЗАТРИМУВАЧІ НА ПОКРІВЛЮ

СнігозатримувачіСнігозатримувачі перешкоджають лавиноподібного сходу снігу, оберігають від пошкоджень ринви водостічної системи, а також розподіляють рівномірне снігове навантаження на покрівельну систему і карнизні / фронтонні звиси створюють додаткову теплоізоляцію (зменшують втрати тепла).

Оскільки сама бітумна черепиця забезпечує деяке зчеплення зі снігом і льодом через зернистість поверхні, яка в деякій мірі забезпечує утримання при сповзанні снігу і льоду, проте снігозатримувачі все ж слід встановлювати на даху з крутими схилами і / або в регіонах з високою сніговим навантаженням, а в Україні крім Півдня до останніх можна віднести всі регіони країни.

СнігозатримувачПри лавиноподібному сході снігу з покрівлі з бітумної черепиці, наслідки можуть бути катастрофічними і це досить поширена проблема з якою люди часто стикатися раптово. Але це досить проста проблема яку можна не допустити мінімальними зусиллями, передбачивши подібні ризики і поставивши снігозатримувачі на дах, на етапі будівництва.

 

Снігозатримувачі на дах фото

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.