ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Обмазувальна гідроізоляція - Мастіки і Праймери

Один з напрямків Корпорації це активне развівітіе лінійки продуктів "Обмазувальна гідроізоляція" на основі будівельних бітумів.

В асортимент цього відділу входять: мастики, грунтовки, лаки, герметики, емульсії, в'яжучі засоби і т.д. Щорічно лінійка бітумних мастик поповнюється новими актуальними продуктами. У власному науково-дослідному центрі все новинки проходять ретельну перевірку. В результаті спільної роботи фахівців Центру та будівельників ми добиваємося таких характеристик матеріалів, які не гірше за європейські аналоги, а часом і краще.

Обмазувальна гідроізоляція - це одношарове або багатошарове нанесення гідроізоляції товщиною від одного міліметра до декількох сантиметрів. Використовують для зовнішньої захисту будівлі від грунтових вод, і внутрішнього огородження від капілярної вологи. До обмазувальної гідроізоляції відносять матеріали на основі цементних складових, але найчастіше застосовують матеріали на основі бітумів. Гідроізоляція із застосуванням бітумних і бітумно-полімерних мастик, відноситься до обмазувальної гідроізоляції.

 

Обмазувальна гідроізоляція на основі бітумів

В асортименті весь спектр мастик на основі будівельних бітумів. Це бітумні, бітумно-полімерні, бітумно-емульсійні і бітумно-латексні мастики для покрівельних і гідроізоляційних робіт. Залежно від виду виконуваних робіт, кліматичних умов і обсягів робіт застосовуються мастики холодного застосування (на основі органічних розчинників або води) або мастики гарячого застосування (що вимагають попереднього підігріву).

 

Обмазувальна гідроізоляція — покрівельні та гідроізоляційні мастики

Як обмазувальної гідроізоляції для покрівлі, широке застосування отримали бітумні мастики. Іноді від правильного вибору матеріалів залежить довговічність поверхні, її експлуатаційні характеристики і вартість виконаних робіт.

Монтаж бітумної покрівлі. При виконанні таких робіт обмазочная гідроізоляція на основі будівельного бітуму може використовуватися як для створення містичних монолітних покрівель, так і в складі різних систем, наприклад, при приклеюванні покрівельних матеріалів до основи покрівлі. Як провідний виробник покрівельних і гідроізоляційних систем Корпорація виробляє мастики, що клеять для рулонних бітумно-полімерних матеріалів і тонкої черепиці.

Застосування обмазувальної гідроізоляції при влаштуванні споруд знаходяться під землею або в контактній вологому середовищі (фундаменти, палі), і виконання робіт по внутрішній гідроізоляції (туалети, підвали). Залежно від виду робіт виготовляються мастики бувають різних видів: ручного і механічного нанесення.
Як захисна суміші можна використовувати обмозочную гідроізоляцію на основі будівельного бітуму. Наприклад, при роботах по захисту готового покрівельного покриття від ультрафіолету і при антикорозійного забарвленні металевих поверхонь.

 

Обмазувальна гідроізоляція холодного застосування на основі розчинників:

Цей метод вже став звичайним при влаштуванні бітумної гідроізоляції. Така мастика готова до застосування, виконує різні функції і відмінно підходить для гідроізоляції поверхонь різного виду.

 

Мастики бітумні холодного застосування на водній основі (мастики клейові):

Для виробництва таких мастик ми використовуємо високотехнологічне обладнання та матеріали, такі як емульгатори і полімери. Емульсія забезпечує більш безпечну і екологічну систему в порівнянні з мастиками на основі розчинників і гарячих мастик. Корпорація першою запропонувала ці високотехнологічні матеріали на ринку України.

 

Обмазувальна гідроізоляція гарячого застосування:

Це найпопулярніший і перевірений часом спосіб використання бітумної гідроізоляції. При виборі мастики такого типу головним критерієм зазвичай є ціна квадратного метра. Таку мастику (на основі будівельного бітуму) перед нанесенням необхідно прогріти до температури 160-180С та в гарячому стані нанести на попередньо загрунтовану поверхню; Мастика на холоді створює міцне і еластичне покриття.

 

Матеріали для підготовки основи:

Добре підготовлена ​​основа — важлива умова максимального зчеплення гідроізоляції. Корпорація пропонує ряд грунтовок, що застосовуються для різних видів робіт і для всіх типів поверхонь.

Основні переваги використання грунтовок при влаштуванні гідроізоляції:

  • Грунтовка збільшує зчеплення руберойду або гідроізоляції з основою.
  • Якщо ви покриваєте поверхню грунтовки покриттям перед нанесенням гідроізоляційного матеріалу, це істотно поліпшить адгезію. А це головна вимога для подальших робіт по влаштуванню бітумної гідроізоляції.
  • Грунтовка надає підстави додаткову міцність. Коли грунтовка наноситься на основу, вона зв'язує пил і дрібні частинки, заповнює пори і невеликі тріщини і робить основу міцнішою.
  • Грунтовка збільшує швидкість роботи. Нанесення покриття грунтовки на підставу зволожує поверхню і збільшує швидкість роботи при плавці покрівельних матеріалів.

 

Ущільнювальні матералів і бітумні компоненти для дорожнього будівництва:

Будівельний бітум також використовується в транспортному і дорожньому будівництві. Ізоляція конструкцій і пристрій основної площі грунтового і асфальтобетонного покриття в кілька шарів з використанням дорожнього бітумно-полімерного в'яжучого засобу виробництва Корпорації.

Влаштування компенсаторів штучних споруд та покриття аеродромів з використанням бітумно-полімерної ущільнювального матеріалу №42 виробництва Корпорації.

 

Емульсії:

Гідроізоляційні бітумно-латексні двокомпонентні емульсії являють собою гідроізоляційні суміші для нанесення механічним способом, що забезпечують безшовну, еластичну і термостійкий мембрану на поверхні будь-якої геометричної форми. Гідроізоляційні емульсії використовуються для гідроізоляції фундаментів, підпірних стін, заглиблених бетонних конструкцій, тунелів, покрівельних ділянок, мостів акведуків, шляхопроводів та інших споруд.

Ін'єкційні методи гідроізоляції використовуються виключно для ремонтних робіт при руйнуванні будівлі. Методи закачування включають додатки з низьким тиском і закачування під високим тиском.
Найбільш часті проблеми з гідроізоляцією бетону виникають в результаті тріщин в бетоні. Ці тріщини можна відремонтувати, завдавши епоксидну смолу для структурного зв'язування бетону і запобігання міграції води. В цьому випадку зазвичай використовується впорскування під низьким тиском.

У багатьох старих будинках вологозахисний бар'єр може почати виходити з ладу, що призведе до підвищення вологості через цегляну кладку. Це часто означає, що необхідно встановити новий вологий шар. У цьому випадку найбільш частим лікувальну дію є введення рідини для курсової розбирання.

При більш серйозних пошкодженнях водою потрібно закачування гідроізоляційних поліуретанів під високим тиском через встановлені пакери. Є два типи продуктів: гідрофобні і гідрофільні.
Гідрофобні продукти не люблять воду і відштовхують воду під час реакції. Ці продукти швидко розширюються (до 2000%) і тверднуть, утворюючи жорстку піну.
Для роботи гідрофільних продуктів потрібна наявність води. Ці продукти ідеально підходять для зупинки протікань води в невеликих тріщинах. Вони утворюють щільне гнучке ущільнення, яке розширюється і стискається при зміні тиску і температури.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.