ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Підпокрівельні плівки і мембрани

ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ ПЛІВКИ ТА МЕМБРАНИ ДЛЯ ДАХУ

Гідроізоляційна плівка

Гідроізоляційна плівка/мембрана для даху так званий додатковий гідроізоляційний шар скатної покрівлі або подкровельная гідроізоляція - підпокрівельні плівки або мембрани підходять для всіх вентильованих похилих покрівель. Плівки і мембрани для даху будинку захищают теплоізоляцію від пилу, дощу та снігу в екстремальних погодних умовах. Над усіма плівками та мембранами повинен бути контр брус який створює вентиляційний проміжок в підпокрівельному просторі для вивітрювання вологи з утеплювача. Проклеєні високо дифузійні (супердифузійні) мембрани також будуть служити вітрозахистом.
 

 

ФАСАДНІ МЕМБРАНИ - захист від вітру

Фасадна мембрана служить як додатковий шар гідроізоляції та вітрозахисту. В цілому всі високо дифузійні (супердифузійні) мембрани підходять для всіх систем вентильованих фасадів. Захищають теплоізоляцію від пилу, а також від дощу та снігу в екстремальних погодних умовах. Якщо ці матеріали склеєні, вони також служать вітрозахистом.

  • Мембрани для вентильованих фасадів облицьованих плиткою з закритими стиками - для цих рішень ми пропонуємо широкий асортимент стандартних високо дифузійних мембран.
  • Мембрани для вентильованих фасадів з відкритими стиками - для цих рішень ми пропонуємо спеціальні високо дифузійні фасадні мембрани JUTA Вітробар'єр, стійкі до ультрафіолетового випромінювання.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МОНТАЖУ МЕМБРАН НА ФАСАДІ - відносяться для всіх типів вітрозахисних мембран:

  • Мембрани кріпляться із зовнішнього боку теплоізоляції вентильованого фасаду, друкованої стороною з написами (для звичайних мембран) або однотонної чорної стороною (для мембран з високою
  • УФ-стабілізацією) назовні.
  • Мембрани розгортають в горизонтальному напрямку, починаючи з нижнього краю конструкції та просуваючись до верхнього краю конструкції.
  • Для забезпечення захисту від вітру мембрани повинні бути проклеєні внахлест.
  • Нахлест виконується або по розмітці на мембрані з клейовими смугами (для мембран з найменуванням 2AP), або щоб можна було приклеїти сполучну стрічку внахлест.
  • Склеювання та герметизація мембран може виконуватися при температурі нижче + 5° С.
  • Будь-які вертикальні нахлести повинні бути механічно зафіксовані/притиснуті (вони не повинні фіксуватися тільки склеюванням нахлестов без кріплення).
  • Якщо мембрана повинна виконувати гідроізоляційну функцію, вона не повинна торкатись горизонтальних поверхонь. Повинен бути забезпечений безперешкодний дренаж води з поверхні мембрани, при цьому всі наскрізні місця кріплення повинні бути проклеєні (за герметизовані) спеціальною стрічкою.
  • У разі, якщо облицювання фасаду утворює закриту поверхню з високим опором дифузії, необхідно, щоб із зовнішнього боку між мембраною та облицюванням залишався досить великий вентиляційний проміжок для циркуляції повітря в конструкції, в ідеалі товщиною 4 см та з досить великими отворами для входу й виходу вентиляції .
  • Щоб визначитися з типом вітрозахисної мембрани для вентильованого фасаду, необхідно враховувати чи мембрана піддаватися УФ-випромінювання через поверхню облицювання фасаду чи ні.
  • При використанні стандартних вітрозахисних мембран (без УФ-стабілізації) ми рекомендуємо якомога швидше закрити вітрозахисну мембрану фасадним облицюванням.
  • Вітрозахисні мембрани можна тільки прибивати або прикручувати до фасадної конструкції точково та/або приклеївши їх стрічкою. У місцях кріплення, мембрана повинна бути притиснута в лінію або з проміжками контр брусом або профілем відповідним для монтажу конструкції !!! Дивитися інструкції по монтажу.

 

ПАРОІЗОЛЯЦІЯ ПОКРІВЛІ ТА ФАСАДУ

Так звана пароізоляція або паробар'єр утворюють з внутрішньої сторони теплоізоляції паронепроникний та герметичний шар. Паробар'єр захищає теплоізоляцію від проникнення водяної пари з зовні в середину конструкції та запобігає надмірній конденсації водяної пари в конструкції. Це сприяє тривалому збереженню функціональної теплоізоляції.

Вся пароізоляція та паробар'єр повинні бути приклеєні одна до одної, а також до всіх прилеглих та тихщо проходять наскрізь конструкцій, паронепроникним чином з використанням системних сполучних герметизирующих стрічок та компонентів.

 

ВІДРАЖАЮЧА ПАРОІЗОЛЯЦІЯ — ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

 

ЩО ТАКЕ ВІДРАЖАЮЧА ПАРОІЗОЛЯЦІЯ?

Щоб зрозуміти, як працює відражаюча пароізоляція, важливо розуміти відражаючі властивості чистого алюмінію. Чистий алюміній, за винятком золота та срібла, є ма матеріалом що найбільше відбиває світло на Землі. Алюміній природним чином відбиває 97% теплового випромінювання або випромінюваної енергії.

Ізоляція з фольги або ізоляція з відражаючих плівок зазвичай відноситься до виробів, що складається з одного або декількох шарів з відражаючою фольгою на одній або з обох сторін. Поверхня, що відражає зазвичай являє собою дуже тонкий шар світловідражаючої алюмінієвої фольги, звідси й назва відражаючої фольгованої ізоляції.


Наука про теплопередачі стверджує, що тепло завжди перетікає до холодного, а не від холодного до гарячого. Це закон термодинаміки.

Тоді питання в тому, як зберегти тепло взимку та як ізолювати приміщення від нього влітку.

Ізоляція - це щось більше, ніж просто збереження тепла або захист від води та пари. Але перш ніж ми поговоримо про теплову ефективность, нам потрібно зрозуміти основи теплового потоку.

 

Існує 3 способи передачі тепла з теплого приміщення в холодне:

ПРОВІДНІСТЬ - це тепло поширюється через твердий об'єкт, такий як стіна або стеля або між двома об'єктами, що знаходяться в безпосередньому контакті.

КОНВЕКЦІЯ - це тепло, яке передається повітряними потоками. Тепле розширюється, стає менш щільним та піднімається. Ви можете побачити конвективний підйом тепла від фена або від поверхні гарячої дороги.

ТЕПЛОВЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ - передається електромагнітними хвилями, які можуть проходити через що завгодно. Теплове випромінювання проводиться Сонцем та нагріває землю, але воно також проводиться радіаторами в вашому домі, та навіть ваше тіло випромінює тепло. Коли теплове випромінювання зустрічається з поверхнею, воно або відбивається, або поглинається. Після поглинання воно може проводитися або повторно випромінюватися на іншій стороні.

 

ВСІ ПРЕДМЕТИ ТА ТІЛА ВИДІЛЯЮТЬ ТЕПЛОВЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ:

Найбільш поширені «традиційні» теплоізоляційні матеріали працюють, сповільнюючи конвекцію та теплопровідний потік, але вони мало пручаються тепловому випромінюванню.

Якщо ваша мета - зупинити передачу теплового випромінювання, ізоляція з фольги, що відражає теплову енергію є єдиним ефективним матеріалом для цього.

Технологія теплоізоляції із застосуванням відражаючих матеріалів використовується в десятках речей повсякденного вжитку. Одне з найвідоміших застосувань - утеплення фасаду та даху будинку в комплексі з традиційними утеплювачами.

Перше питання, яке нам потрібно задати: Навіщо утеплювати?

Більшість людей вважають, що ми утеплюємо просто, щоб було тепло. Фактично, ми ізолюємо з багатьох причин, в тому числі і комфортна температура.

  • Герметичність
  • Контроль вологості
  • Теплова ефективність
  • Зниження експлуатаційних витрат

Тепер зрозуміло, що високоефективна відражаюча пароізоляція не схожа на звичайні ізоляційні матеріали, вона повною мірою виконує всі вищеперелічені функції і купити віражаючу пароізоляцію в процесі будівництва будинку, буде відмінним рішенням.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.