ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Гідроізоляція для покрівлі рулонна Світондейл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

РУЛОННА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОЇ ПОКРІВЛІ

Рулонні покрівельні матеріалиНайбільш поширеними матеріалами для створення гідроізоляційного шару на покрівлі є рулонні полімерно-бітумні мембрани. Це пов'язано з відносною простотою монтажу, популярністю технології, довговічністю матеріалу і стабільністю заводських технічних параметрів. Полімерно-бітумні мембрани широко використовуються для гідроізоляції фундаментів, інженерних споруд, доріг, настилів мостів і плоских дахів. Ці матеріали також можна використовувати як підкладку для скатних дахів і в якості пароізоляції.

Гідроізоляційна мембрана не тільки захищає внутрішні приміщення від проникнення води всередину, зниження їх працездатності, порушення роботи технологічного обладнання і погіршення мікрокліматичних умов усередині приміщень, а й запобігає руйнуванню фундаменту і несучих конструкцій. Тому правильний вибір і установка гідроізоляційної мембрани також забезпечує довговічність всього об'єкта.

Полімерно-бітумні мембрани схильні до дії багатьох несприятливих факторів зовнішнього середовища. Зміни навколишнього температури можуть викликати деформації матеріалу і підстави, на якому він встановлений. Здатність протистояти таким деформацій є найважливішою характеристикою покрівельного і гідроізоляційного матеріалу і залежить від багатьох компонентів, які використовуються на етапі виробництва.


ПОЛІМЕРНО БІТУМНИЙ МОДИФІКАТОР (Компаунд)

Компаунд є спеціально розроблена суміш бітуму і полімерів. Основна відмінність між типами компаундов — це тип використовуваного полімеру:

  • Полімер APP забезпечує додатковий опір потоку, що дозволяє використовувати рулонний покрівельний матеріал в дуже жаркому кліматі. Обмеження полягає в тому, що матеріал менш еластичний і гнучкий при низьких температурах.
  • Полімер SBS надає матеріалу додаткову гнучкість і динамічний опір. Однак його не можна використовувати в дуже жаркому кліматі в якості покриває листової мембрани, оскільки полімер не надає матеріалу високого опору течією.
  • У полімерно-бітумний компаунд можуть бути додані спеціальні протикорневі добавки, які зроблять його стійкішим до проникнення коренів і забезпечать надійну водонепроникність зелених дахів і фундаментів.

ПОЛІЕСТЕР ТА СКЛОВОЛОКНОАРМУЮЧИЙ ШАР ПОЛІЕСТЕР ТА СКЛОВОЛОКНО

  • Поліестер забезпечує відмінні властивості подовження і надає оптимальну міцність матеріалу.
  • Скловолокно забезпечує додаткову стабільність розмірів, але не володіє властивостями подовження.

Полімерна плівка

ПОЛІМЕРНА ПЛІВКА

  • Для захисту нижньої сторони від прилипання в рулоні використовується тонка полімерна плівка. Плівка покрита спеціальними графічними індикаторами для більш простої і надійної установки факела. Плівка при нагріванні тане. Якщо графіка повністю зливається (вся поверхня чорна), матеріал перегрівається. Матеріал нагрівається правильно, коли індикатори зійшли, але їх тохи видно.
  • Полімерна плівка без графічних елементів застосовується для захисту верхньої поверхні підкладкових мембран і мембран, призначених для гідроізоляції фундаментів і інженерних споруд.
  • Перфорована полімерна плівка може використовуватися в якості захисту нижньої сторони, щоб забезпечити рівномірні точки розподілу адгезії і збільшити швидкість укладання матеріалу.

САМОКЛЕЮЧА ПОВЕРХНЯ

Спеціальний клейовий полімерно-бітумний компаунд використовується для виробництва самоклеючих мембран. Склад покритий захисною плівкою що легко знімається. Самоклеючі матеріали забезпечують високу швидкість безпечного і дешевого нанесення і не вимагають додаткового обладнання та навичок. Такі матеріали також можуть використовуватися в умовах, коли застосування наплавляючої технології заборонено (пінополістирол або дерев'яна основа, внутрішня гідроізоляція).


Дрібнозернистий пісок або талькМІЛКОЗЕРНИСТИЙ ПІСОК АБО ТАЛЬК

Для покриття верхньої або нижньої поверхні мембрани можна використовувати дрібнозернистий пісок або тальк. Такий тип покриття дозволяє укладати мастикою гарячого або холодного нанесення, а також методом наплавлення.

 


СланецСЛАНЕЦЬ

Крупнозернистий мінеральний сланець зі спеціальною гідрофобною обробкою захищає матеріал від пошкодження ультрафіолетом протягом всього терміну служби мембрани. Застосовується для заглушки листових мембран в двошарових водонепроникних системах.

Сланець може бути різних кольорів, що додасть йому приємний естетичний вигляд. Стандартні кольори включають натуральний сірий та червоний.

Зелений і білий, інші кольори доступні за запитом.

 


Логістичні параметри рулонних матеріалів

Марка матеріалу Основа Товщина матеріалу (+/- 0.1), мм (спр. інф.-ція) Вага матеріалу             (кг /кв.м) Розмір рулону
(Довжина та ширина)
Кількість рулонів на піддоні

ТЕХНОЕЛАСТ

Техноеласт ЕПП Поліефірне полотно 4 5.2 10 х 1 м 20
Техноеласт ЕКП
сланець сірий
Поліефірне полотно 4.2 5.5 10 х 1 м 20

УНІФЛЕКС

Унiфлекс ЕПП Поліефірне полотно 2.8 4,1 10 х 1 м 23
Унiфлекс ЕКП                           сл.сірий Поліефірне полотно 3,8 5,3 10 х 1 м 25

БІПОЛЬ

Бiполь ЕПП Поліефірне полотно   3 15 х 1 м 23
Бiполь ЕКП               сл.сірий Поліефірне полотно   4 10 х 1 м 25

БІКРОЕЛАСТ

Бiкроэласт ХПП  Скловолокнисте полотно   2.5 15 х 1 м 23
Бiкроэласт ХКП сл.сірий Скловолокнисте полотно   4 10 х 1 м 25
Бiкроэласт ЕПП Поліефірне полотно   2.5 15 х 1 м 23
Бiкроэласт ЕКП сл.сірий Поліефірне полотно   4 10 х 1 м 25

БІКРОСТ

Бiкрост ХПП Поліефірне полотно   3,0 15 х 1 м 23
Бiкрост ХКП сл.сірий Поліефірне полотно   4.0 10 х 1 м 25
Бiкрост ЕПП Скловолокнисте полотно   3,0 15 х 1 м 23
Бiкрост ЕКП сл.сірий Скловолокнисте полотно   4,0 10 х 1 м 25

ЄВРОРУБЕРОЙД

Єврорубероид ХПП 2,5 Скловолокнисте полотно   2,5 15 х 1 м 25
Єврорубероид ХКП сл.сірий Скловолокнисте полотно   3,5 10 х 1 м 30
Єврорубероид ЕПП 2,5  Поліефірне полотно   2,5 15 х 1 м 25
Єврорубероид ЕКП сл.сірий Поліефірне полотно   3,5 10 х 1 м 30
СПОЛI Елiт
СПОЛI Елiт П 4.0 ЕПП  Поліефір   4.0 10 х 1 м 23
СПОЛI Елiт К 4.5 ЕКП сл.сірий Поліефір   4.5 10 х 1 м 25
СПОЛI Модерн
СПОЛІ Модерн СБС П (ХПП) 3,0 Склополотно   3.0 15 х 1 м 23
СПОЛІ Модерн СБС К (ХКП) 4,0  сланець сірий Склополотно   4.0 10 х 1 м 25
СПОЛІ Модерн СБС П (ЕПП) 3,0 Поліефір   3.0 15 х 1 м 23
СПОЛІ Модерн СБС К (ЕКП) 4,0  сланець сірий Поліефір   4.0 10 х 1 м 25
СПОЛI Оптима
СПОЛI Оптима П 3.0 ХПП Склополотно   3.0 15 х 1 м 23
СПОЛI Оптима К 4.0 ХКП сл.сірий Склополотно   4.0 10 х 1 м 25
СПОЛI Оптима П 3.0 ЕПП  Поліефір   3.0 15 х 1 м 23
СПОЛI Оптима К 4.0 ЕКП сл.сірий Поліефір   4.0 10 х 1 м 25
СПОЛI Стандарт
СПОЛI Стандарт П 2.5 ХПП Склополотно   2.5 15 х 1 м 23
СПОЛI Стандарт К 4.0 ХКП сл.сірий Склополотно   4.0 10 х 1 м 25
СПОЛI Стандарт П 2.5 ЕПП Поліефір   2.5 15 х 1 м 23
СПОЛI Стандарт К 4.0. ЕКП сл.сірий Поліефір   4.0 10 х 1 м 25

СВІТОНДЕЙЛ

СВІТОНДЕЙЛ ПРАЙМ Н (СХ) Склополотно   2.5 15 х 1 м 25
СВІТОНДЕЙЛ ПРАЙМ В (СХ) Склополотно   4.0 10 х 1 м 25
СВІТОНДЕЙЛ ПРАЙМ Н (ПЕ) Поліефір   2.5 15 х 1 м 25
СВІТОНДЕЙЛ ПРАЙМ В (ПЕ) Поліефір   4.0 10 х 1 м 25
СВІТОНДЕЙЛ ПРОФ Н (ПЕ) Поліефір   3.5 10 х 1 м 28
СВІТОНДЕЙЛ ПРОФ В (ПЕ) Поліефір   4.5 10 х 1 м 23

 


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РУЛОННОЇ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ДАХУ

 

ОДНОШАРОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОЇ ПОКРІВЛІОДНОШАРОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОЇ ПОКРІВЛІ

Гідроізоляція торгових центрів промислових або будь-яких інших будівель з великою площею покрівлі, де важливо отримати швидкий результат (установка одношарової мембрани займає менше часу, ніж двошарова система). Для одношарової покрівлі використовують більш товсті рулонні покрівельні матеріали.

 

ВЕРХНІЙ ШАР ПОКРІВЕЛЬНИХ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВВЕРХНІЙ ШАР ПОКРІВЕЛЬНИХ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Верхній шар двошарової покрівлі — застосовується для гідроізоляції плоских покрівель житлових, громадських і виробничих будівель.
Двошарова система забезпечує максимум надійність гідроізоляційного шару. Верхня сторона рулонної гідроізоляції захищена від ультрафіолетового випромінювання (зазвичай за допомогою крупнозернистого сланцю або базальтового грануляту).

 

НИЖНІЙ ШАР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ПОКРІВЛІНИЖНІЙ ШАР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ПОКРІВЛІ

Нижній шар двошарової покрівлі — використовується для гідроізоляції плоскої покрівлі житлових, громадських і промислових будівель. Двошарова система забезпечує максимальну надійність гідроізоляційного шару. Використовується як підкладковий шар, сутьєво знижує ризик протікання даху.

 

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТІВ І ЗАГЛИБЛЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТІВ І ЗАГЛИБЛЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

Гідроізоляція фундаментів, глухих сторін заглиблених конструкцій і підземних споруд усіх типів. Захищає конструкцію від грунтових вод, зливових стоків, повеней, капілярної вологи. Збільшує термін служби всієї конструкції в цілому.

 

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОСТІВ ТА ДОРІГГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОСТІВ ТА ДОРІГ

Гідроізоляція бетонних і сталевих мостів, естакади, автостоянки та інші зони руху. Мембрана повинна мати поліпшені фізико-механічні властивості витримувати навантаження робочого руху, субстрат.

 

 

ВНУТРІШНЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЯВНУТРІШНЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

У цю групу входять самоклеючі мембрани і матеріали з дрібнозернистим піском на нижньому боці, яка може бути приклеєна до поверхні мастиками без використання відкритого полум'я. Використовується для гідроізоляції ванних кімнат, кухонь і інших внутрішніх приміщень з підвищеною вологістю повітря.

 

ВЕРХНІЙ ШАР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ДЛЯ ЗЕЛЕНИХ ПОКРІВЕЛЬВЕРХНІЙ ШАР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ДЛЯ ЗЕЛЕНИХ ПОКРІВЕЛЬ

Верхній шар покрівлі, містить спеціальні протівокорневиі добавки в полімерно-бітумномій масі, призначений для будівництва «зеленої покрівлі» — вид баластної покрівлі з зеленими насадженнями зверху. Також використовується для фундаменту. Гідроізоляція з додатковим захистом від коренів рослин, розташованих поблизу.

 

Підкладкові гідроізоляція для скатної покрівліПІДКЛАДКОВА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ДЛЯ ПОКРІВЛІ

Підкладка для всіх видів скатної покрівлі із захисним покриттям зверху (бітумна черепиця, керамічна черепиця, металочерепиця, фальцева покрівля, подібні). Застосування підкладкової гідроізоляції забезпечує додатковий захист в разі будь-яких можливих протікань основного матеріалу.

 

ПАРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОЇ ПОКРІВЛІПАРОІЗОЛЯЦІЯ ПЛОСКОЇ ПОКРІВЛІ

Пароізоляція для плоских дахів житлових, громадських або промислових будівель, підходить для всіх типів основи — бетон, метал, дерево і т.д. Необхідна для захисту теплоізоляції і рулонних покрівельних гідроізоляційних матеріалів від вологи, яка утворюється через різницю температур та вологості повітря всередині приміщень і зовні (в місці точки роси).

 


ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ РУЛОННОЇ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ РУЛОННОЇ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ

  • Рулони слід перевозити в закритих транспортних засобах у вертикальному положенні, розмістити на піддоні висотою в 1 ряд.
  • Слід використовувати мотузки для кріплення піддону, щоб уникнути пошкодження плівки.
  • Уникайте падіння і інших механічних ударів під час навантаження і розвантаження рулонів.
  • Захисна плівка рулону не повинна бути пошкоджена після розвантаження.
  • Рулони слід зберігати у вертикальному положенні на піддонах висотою в 1 ряд.
  • Зберігання рулонів в горизонтальному положенні заборонено.
  • Захищайте рулони від прямих УФ-променів і вологи.
  • Дотримуйтесь мінімальної відстані 1 м від будь-яких джерел тепла.
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.