Самовивіз:

Самостійно забрати оплачене замовлення ви можете в таких містах України:

 • Київ;
 • Дніпро;
 • Одеса;
 • Харків;
 • Полтава;
 • Запоріжжя;
 • Хмельницький;
 • Івано-Франківськ;
 • Львів.

Вказати цей спосіб отримання товарів необхідно в процесі оформлення замовлення, де вам буде запропоновано ввести дані покупця. Далі менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами по телефону для узгодження замовлення, дати та часу відвідин складу. Завантаження товарів відбувається співробітниками нашого складу, час навантаження залежить від обсягу замовлення. Забрати оплачені товари можна в робочі дні з 9 до 17 годин.


Доставка:

 

Шановні покупці, інтернет-магазин ТЕХНО пропонує вам заощадити час на логістиці та довірити нам доставку своїх замовлень.

 • Надамо повний комплект документів.
 • Дбайливо і в термін доставимо ваше замовлення прямо на об'єкт.

Доставка можлива на наступний день при надходженні оплати до 13:00 і за умови наявності товару на складі. Ми доставимо замовлення після узгодження з вами: складу замовлення, адреси доставки, дати доставки, контактної інформації та отримання передоплати в розмірі 100%.

Важливо:

При доставці товару вам необхідно забезпечити наявність під'їзних шляхів за адресою доставки для проїзду автотранспорту. У разі, якщо доставка товару здійснюється на закриту для в'їзду територію, вам необхідно завчасно оформити відповідну перепустку.

Вартість доставки:

Вартість доставки залежить від ваги та об'єму товарів в замовленні, адреси доставки, додаткових послуг (повна або бічна розтентування кузова, маніпулятор). Підсумкова сума доставки замовлення буде розрахована після узгодження з вами всіх деталей.

Розвантаження товару:

У вартість послуги з доставки не входить розвантаження і підйом Товару. Розвантаження і підйом замовленого товару здійснюється силами Покупця, на розвантаження товару відводиться не більше 1.5 годин з моменту приїзду автотранспорту. Приймання товару має здійснювати особа, зазначена при оформленні та оплаті замовлення.

У разі відсутності Покупця за адресою, вказаною в замовленні, термін очікування машини складе 30 хвилин. Якщо протягом 1 години Покупець не забезпечить розвантаження і приймання товару — замовлення повертається на склад, при цьому послуга з доставки замовлення Продавцем буде вважатися виконаною.

Повторна доставка Замовлення проводиться тільки після попередньо 100% оплати послуги з доставки.

Отримання товару:

Для приймання товару фізичним особам необхідно мати при собі посвідчення особи державного зразка, дані якого повинні точно збігатися з даними, введеними при оформленні та оплаті замовлення. Якщо ви не зможете прийняти замовлення особисто, вам необхідно самостійно у вільній формі оформити довіреність на іншу особу, вказавши дату складання і номер замовлення, прикласти до довіреності копію свого паспорта (2 і 3 сторінка).

Юридичним особам необхідно мати право підпису про отримання (наприклад, генеральний директор) товару і можливістю поставити круглу печатку організації (або ФОП), або мати при собі довіреність від організації, що підтверджує повноваження особи на отримання товару та підписання документів. При цьому представник Покупця передає Перевізнику / кур'єру оригінал довіреності.

Пам'ятка для Покупців:

При прийманні-передачі товару обов'язково огляньте доставлений товар, перевірте його на відповідність асортименту, заявленій кількості та комплектності, а також упевніться в цілісності упакування та переконайтеся у відсутності на товарі видимих ​​механічних пошкоджень.

У момент приймання-передачі товару надається Універсальний передавальний документ (УПД), який є підтвердженням доставки замовлення.

Після розвантаження та огляду товару, Одержувачу необхідно підписати Універсальний передавальний документ (УПД), який є підтвердженням доставки та передачі замовлення Покупцеві. Один примірник залишається у Покупця, другий — віддається представнику перевізника (кур'єру).

Отримання невідповідного замовлення:

У разі виявлення невідповідності в замовленні (брак, пересортиця, недовкладення) на місці складається «Акт про виявлені невідповідності» у 2-х примірниках.
Один примірник необхідно передати представнику перевізника (кур'єру).

Товар, що не відповідає замовленню, повертається на склад.
Протягом 3 робочих днів ми повідомимо Вам про результати перевірки та безкоштовно відправимо заміну, якщо це буде необхідно.


Оплата

Фізичним особам

1. Оплата банківським переказом по виставленому рахунку.
Після оформлення та узгодження замовлення з менеджером ми відправимо на вказаний вами e-mail рахунок для оплати. При оплаті банківським переказом додатково може стягуватися комісія банку за переказ грошових коштів.

Юридичним особам

1. Безготівкова оплата за рахунком
Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер інтернет-магазину і надішле на вашу електронну адресу Рахунок на оплату з нашими реквізитами.

Рахунок необхідно оплатити протягом 3 робочих днів (саме стільки ми будемо тримати резерв товару на ваше замовлення). При відсутності оплати — замовлення буде автоматично анульовано.

Примітка: Приватні підприємці, які не мають розрахункового рахунку, можуть оформляти замовлення, як фізичні особи, оплачуючи покупку банківським переказом або банківською картою.