ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Ізоляція технологічного обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплоізоляція обладнання

Теплоізоляція обладнання

Теплоізоляція димоходу

При спалюванні копалин палива утворюються димові гази, які проходять через димарі через різні стадії очищення, такі як денітрифікація (DeNOx), десульфурація (DeSOx) та видалення пилу, перш ніж викидаються в атмосферу.

Призначення ізоляції димоходу

Ізоляційні системи на димарях мають такі цілі:

 • Зменшіть втрати тепла з димовими газами, тим самим запобігши виникненню умов нижче точки роси (точка роси по кислоті або воді) у димових газах на внутрішніх поверхнях димоходу. Це також зводить до мінімуму ризик корозії. Це також стосується ділянок зі структурними тепловими мостами, такими як опорні конструкції, арматура та інші деталі конструкції.
 • Зменшити втрати тепла у каналах димових газів за рахунок рекуперації тепла на виході.
 • Гарантія захисту від контакту.
 • Дотримання технічних вимог щодо шуму.

Мати для ізоляції обладнання SWEETONDALE вже багато років є перевіреним рішенням для димоходів. Вони гнучкі та підходять для різних геометричних форм і структур поверхні. Прошивні та ламельні мати SWEETONDALE негорючі, мають високі максимальні температури експлуатації (від 250°C до 750°C) і мають низьку теплопровідність у всьому діапазоні температур.

Рекомендованою ізоляцією для круглих димарів, де температура нижче 300°C, є мати ламельні Техноніколь - SWEETONDALE. Вони монтуються безпосередньо на димар і кріпляться за допомогою бандажу.

Теплоізоляція котла
Теплоізоляція котла

До парових котлів відносяться водонагрівальні котли та котли для виробництва водяної пари під високим тиском. Як загальний термін котел використовується для позначення парогенераторів та установок гарячого водопостачання. У промисловості є два типи казанів; парові котли та жаротрубні котли.

Котли з паровими двигунами використовуються для вироблення пари для роботи парових турбін. У існуючих парових котлах загального призначення виробляється до 3600 т пари на годину при тиску 300 бар та температурі пари 620°C.

Жаротрубні котли часто використовуються на малих та середніх промислових підприємствах, наприклад, у паперовій або харчовій промисловості, де потрібні невеликі та середні суміші гарячої води або водяної пари при низькому тиску. Ці котли використовуються в технічному обладнанні великих комплексів, таких як готелі, лікарні та інші великі цивільні об'єкти.

Призначення ізоляції котлів

Теплоізоляція котлів має такі цілі:

 • Знижує втрати тепла та підвищує ККД котла
 • Гарантує захист від дотику за рахунок мінімізації температури поверхні.
 • Запобігає нагріванню повітря в приміщенні котельні, що гарантує прийнятну роботу.

Використання ламельних матів Техноніколь є перевіреним рішенням для ізоляції котлів з температурою поверхні до 300°C. Ламельні мати легко монтуються на горизонтальну циліндричну поверхню котла і легко кріпляться до котлів за допомогою металевих хомутів - бандажа. Металеві прокладки, які створюють теплові мости, можна не використовувати.

Протягом багатьох років прошивні мати Техноніколь зарекомендували себе як незамінні в ізоляції парогенераторів. Вони гнучкі та можуть бути легко встановлені на різні геометричні форми або поверхневі структури. Мат прошивний Техноніколь негорючий, має високі максимальні робочі температури і мають низький рівень теплопровідності у всьому діапазоні температур.

Теплова ізоляція обладнання та трубопроводів

Ізоляція холодильних камер

Багато промислових холодильних установок використовують гази, такі як кисень, азот і аргон. Ці гази одержують за допомогою технології кріогенного газорозподілу, при якій повітря конденсується і перетворюється на рідину. Після цього різні елементи можна поділити за допомогою фракційної перегонки. Так звані повітророзділювальні установки характеризуються надзвичайно низькою температурою, що становить приблизно -200°C.

Важливість ізоляції холодильних камер

На додаток до ризику утворення води та льоду за такої кріогенної температури існує також ризик конденсації чистого кисню на холодних частинах системи. Присутності олії та мастила може бути достатньо, щоб спричинити спонтанне займання високої концентрації кисню. Очевидно, що це надзвичайно небезпечна ситуація. Тому завжди слід уникати присутності олії та мастила.

Важливу роль виконує хороша ізоляція всіх холодних частин системи, такі як ємності та труби. Тому дуже важливими є суворі вимоги до ізоляції. Часто застосовуваним стандартом для ізоляції повітророзділювальних установок є стандарт «Ізоляційні роботи на повітророзділювальних установках». Цей стандарт докладно описує різні частини установки та застосовувану ізоляцію. Наступні інструкції обмежуються ізоляцією про холодних боксів.

Основним компонентом газороздільних установок є так звані "холодильні камери". Вони мають ємності (під тиском), у яких зберігається газ або рідина за дуже низької температури. Відмінною особливістю холодильних камер є конструкція з подвійними стінками, що дозволяє укладати ізоляцію між внутрішньою та зовнішньою стінками. Холодильний бокс герметизується після встановлення ізоляції, тому ізоляція більше не може стикатися, наприклад, з водою, снігом, пилом та забруднюючими речовинами.

Вибір ізоляції для промислових холодильних камер

Вибір ізоляційного матеріалу залежить від безлічі параметрів, включаючи вимоги замовника, стандарти (наприклад, «Ізоляційні роботи на установках повітря»), робочу температуру і доступність установки. У багатьох випадках для теплоізоляції холодильних камер використовують плити з мінеральної вати (наприклад, Плита технічна Техноніколь - SWEETONDALE). Така ізоляція легко встановлюється у конструкцію холодильної камери та має дуже довгий термін служби.


SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Обладнання

Система тепло- та звукоізоляції обладнання різного призначення

SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Обладнання

 1. Корпус апарата
 2. Мати ламельні або Мат прошивний
 3. Бандаж
 4. Захисне покриття
 5. Опорні кільця

 

 

 

Опис і переваги системи ізоляції обладнання:

У системі SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Обладнання на температурах вище 250 °С, в якості теплоізоляційного шару використовується Мат Прошивний, що відрізняється хорошими показниками теплопровідності, стабільністю характеристик міцності у широкому діапазоні температур. Мат Прошивний прошивається металевим дротом і покритий з одного боку металевою сіткою. Завдяки такому каркасу, мат здатний сприймати високі механічні навантаження та вібрацію під дією високих температур без деформації.
Для обладнання простої геометричної форми з температурою застосування до 250 °С, в якому відсутня вібрація, у якості теплоізоляційного шару використовується Мат Ламельний, що відрізняється високими фізико-механічними характеристиками, довговічністю, зручністю в роботі та привабливим зовнішнім виглядом закінченого покриття. За межами приміщення додатково потрібно облаштовувати захисний покривний шар. Ламельний мат із проклеюванням швів алюмінієвим скотчем також забезпечує пароізоляцію холодного обладнання.

 • Гарний зовнішній вигляд закінченого покриття.
 • Високі фізико-механічні характеристики, довговічність, зручність в роботі.
 • Хороші показники теплопровідності, стабільність характеристик міцності.

 

Сфера застосування:

Система SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Обладнання використовується для підвищення ефективності та збереження режиму роботи обладнання, захисту від опіків (обмороження), довговічності і безпеки роботи обладнання. Використовується для ізоляції корпусів котлів, поживних резервуарів з водою, пароперегрівачів, електрофільтрів, димоходів та іншого технологічного обладнання.


Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Обладнання:

Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ ОбладнанняКомпоненти системи:

 1. Теплоізоляція: Мат прошивний та Мати ламельні
 2. Металевий кожух
 3. Опорне кільце
 4. Опорний штирь

 

 


Технічні рішення:

Улаштування теплоізоляції прошивними матами на вертикальних поверхнях обладнання.

Улаштування теплоізоляції прошивними матами на вертикальних поверхнях обладнання

Компоненти технічних рішень:
1. Теплоізоляція: Мат прошивний або Мати ламельні
2. Металевий кожух 3. Опорне кільце 4. Опорний штирь
5. Бандаж
6. Кріпильний елемент для фіксациії покровного шару
7. Зшивка Мата прошивного дротом по периметру мата
8. Замок

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.