ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Утеплювачі - Теплоізоляція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Утеплювач для будівництва будинку


Утеплювачі: це матеріали з відносно низьку теплопровідність, що використовуються для захисту приміщення від втрати або проникнення тепла через випромінювання, конвекції або теплопровідності.

Теплоізоляція: це процес ізоляції від передачі тепла.

Утеплювачі служать бар'єром для теплового потоку і необхідні для збереження тепла в будинку взимку і прохолоди влітку. Хороша теплоізоляція в будинку забезпечує комфорт цілий рік, скорочуючи до половини витрат за охолодження та опалення. Це, в свою чергу, знижує викиди парникових газів.

В даному розділі, можна відфільтрувати і купити утеплювач в залежності від призначення:

  • Кам'яна вата (базальтова вата)
  • XPS - екструдований пінополістирол
  • PIR утеплювач - поліізоціанурат


Способи передачі тепла:

  1. Теплопровідність: тепло передається за рахунок руху молекул. Матеріали з високою щільністю зазвичай проводять тепло краще, ніж матеріали з низькою щільністю. Сталь проводить тепло краще, ніж деревина. Теплоізоляція досягається за рахунок подовження або переривання молекулярних каскадів, відповідальних за теплопровідність, з використанням відповідних матеріалів і їх розташування.
  2. Теплове випромінювання: тепло передається електромагнітними хвилями. Теплоізоляція з точки зору запобігання нагріву досягається в першу чергу за рахунок відображення ( «дзеркального відображення») падаючого теплового випромінювання, що стосується запобігання охолодження за рахунок зниження температури поверхні тіла за рахунок зменшення теплопровідності у зовнішній оболонці корпусу.
  3. Конвекція: тепло переноситься струмами в газах або рідинах. Теплоізоляція досягається за рахунок переривання потоку тепла. Особливою формою цієї теплопередачі, про яку часто забувають, є теплове зв'язування водяною парою.


Вимірювання ефективності утеплювача:

Щоб порівняти теплоізоляційні властивості різних матеріалів, нам потрібно подивитися на їх R-значення, яке вимірює опір тепловому потоку. Чим вище значення R, тим вище рівень ізоляції. Вироби з однаковим значенням R мають однакові ізоляційні властивості, якщо вони встановлені з дотриманням технологій.

Є два способи визначення R-значень: це може бути R-значення самого ізоляційного матеріалу, відомого як Rm, або загальне значення R конструкції, включаючи всі інші верстви матеріалів, які можуть бути бетоном, гіпсокартоном і т. Д. Загальна R значення відомо як RT. Відображають металізовані плівки, коли вони вбудовані в будівельну систему, яка має нерухоме повітряний простір (не менше 20 мм), будуть збільшувати RT конструкції, але сам відображає матеріал НЕ має Rm.

  • «Верхні» R-значення описують опір тепловому потоку вгору (іноді зване «зимовими» R-значеннями).
  • «Нижні» R-значення описують опір тепловому потоку вниз (іноді зване «літніми» R-значеннями).


Як вибрати утеплювач для будинку


При виборі утеплювача для будинку, існує безліч варіантів. Вибір правильного варіанта великою мірою залежить від місця розташування, а також від бюджету будівництва, потреби в звукоізоляції, температури в місці проживання, чи будуєте ви новий будинок або ремонтуєте старий. Нижче наведено кілька запитань, на які вам потрібно буде відповісти.


Новобудова або ремонт?

Якщо ви розглядаєте ізоляцію для будинку, тоді у вас є широкі можливості вибору, і ви можете використовувати будь-який тип ізоляції, який захочете.

Утеплення вже побудованого будинку може бути більш складним завданням, оскільки багато порожнини, в яких зазвичай буде знаходитися ізоляція, вже закладені. Встановити ізоляцію в потрібні місця без руйнування всіх стін можна, проте кожен випадок треба розглядати індивідуально.

З яких матеріалів побудований будинок?

Будівельні матеріали які ви використовуєте, визначають, з якою теплопередачей ви маєте справу. Теплопередача важлива, особливо для дуже щільних будівельних матеріалів, таких як бетон і цегла. Ці матеріали можуть накопичувати тепло, виділяючи його ще довгий час після падіння навколишньої температури. Інші аспекти вашого будинку, наприклад, чи використовуєте ви подвійне скління в вікнах, також можуть вплинути на те, як ви можете регулювати температуру всередині свого будинку і скільки тепла впускается.

Чи потрібна додаткова звукоізоляція?

На додаток до контролю тепла, ізоляція також може використовуватися для контролю звуку - і до деякої міри кожен тип, якщо ізоляція допомагає контролювати і те, і інше. Звукоізоляція зазвичай використовується в стінах, стелях і підлогах. Якщо ви живете поряд з великою автомагістраллю, жвавій автомобільною дорогою, залізницею або в будь-якому районі з великою кількістю прихованого фонового шуму, ви можете подумати про включення звукоізоляції в свої плани.

Тип і кількість ізоляції, буде залежати від рівня і частоти шуму, який ви хочете ізолювати. Велика частина теплоізоляції вже забезпечує певну звукоізоляцію, але якщо необхідно врахувати особливі умови, це краще зробити до початку будівництва.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.