ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Теплоізоляція вертикальних резервуарів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ізоляція резервуарів

Доступність сировини, палива та зберігання кінцевої продукції має вирішальне значення практично у всіх галузях промисловості. Як правило, великі резервуари використовуються для сировини, палива та кінцевих продуктів. Невеликі резервуари або посудини використовуються для тимчасового зберігання (підлогу) продуктів. Для збереження речовини та забезпечення стабільності та безпеки виробничого процесу важливо підтримувати температуру всередині резервуара у певних межах. Таким чином, ізоляція резервуарів для зберігання є основним фактором функціональності складських приміщень.

Ізоляція Резервуарів

Теплоізоляція резервуарів також служить для наступних цілей:

 1. Економія витрат: Ізоляція значно знижує тепловиділення і звані втрати речовини при диханні. Термін окупності гарячої ізоляції навіть за більш низьких температур (30°C) зазвичай становить менше 1 року, тоді як термін служби ізоляції може становити багато років.
 2. Навколишнє середовище: крім досягнутої економії витрат, зниження втрат тепла також призведе до зниження викидів CO2. Зниження втрат шкідливих речовин при диханні благотворно впливає на довкілля.
 3. Контроль процесу: Ізоляція запобігатиме замерзанню або нагріванню резервуарів сонячним випромінюванням. Це також зменшить охолодження речовини, що зберігається, запобігши її схоплюванню і залишенню в твердій формі. В обох випадках може застосовуватися додаткове нагрівання або охолодження.
 4. Безпека: вогнетривка ізоляція знижує ризик займання поза резервуаром, що займає пальне. Це також захист від контакту завдяки мінімізації температури поверхні (контакту) резервуара.

Ізоляція резервуарів та ємностей

Ізоляція для стін резервуару.

Резервуари для зберігання розташовуються на відкритому повітрі, тому важливо вибрати матеріал з низькою теплопровідністю та відмінними водовідштовхувальними властивостями. Застосування менш водовідштовхувальної, нестійкої до тиску ізоляції, такої як прошивні мати, зазвичай не рекомендується.

Ізоляція для дахів резервуарів.

Поширено припущення, що нерухоме повітря над гарячою рідиною діє як ізоляція даху резервуару. Утеплити бак не так просто. Зокрема, корозія даху резервуара може легко відбутися, якщо ізоляція не встановлена ​​і не обслуговується належним чином. Тому багато компаній намагаються не утеплювати дах резервуару. Це припущення, однак, не зовсім вірне. Через різницю температур між гарячою рідиною і неізольованим дахом резервуара виникає досить сильна конвекція, що призводить до значних втрат тепла. Ізоляція даху резервуара можлива, якщо застосовуються належні ізоляційні матеріали та методи монтажу та кріплення. Якщо є можливість пішохідного руху, для ізоляції даху резервуара застосовується стійка до тиску плита.

Плита Технічна Ізоляція SWEETONDALE також виконує функцію протипожежного захисту.

Значно агресивніші та інтенсивніші, ніж горіння целюлози, вуглеводневі пожежі, як правило, горять нафта, паливо, хімікати, пластмаси і т. д. (тобто вуглеводні). Стандартні системи теплоізоляції не витримають інтенсивних пожежних навантажень. Ізоляція резервуарів СВІТОНДЕЙЛ була розроблена для забезпечення захисту від екстремально високих температур вуглеводневих пожеж.

 

Ізоляція ємностей

Ємності є основним компонентом установок для різних процесів практично у всіх галузях промисловості. Багато виробничих процесів вимагають різних речовин, які зберігаються в ємностях і використовуються в окремих процесах на більш пізніх етапах процедури. Ємності в основному зберігають рідкі, тверді або газоподібні речовини, які додаються в процес при необхідності. Сировина, паливо чи кінцеві продукти зазвичай зберігаються у великих резервуарах для зберігання.

Ізоляція ємностей важлива для процедурних процесів
Часто важливо зберігати речовини у певних температурних межах. Якщо температура занадто висока або занадто низька, речовина може зіпсуватися або схопитися, або втратити свої властивості плинності і стати нездатною до перекачування або зливу. Отже, ізоляція є основним чинником функціональності процесуальних процесів.

Переваги

 • Знижує втрати тепла
 • Гарантує захист від дотику за рахунок мінімізації температури поверхні.
 • Знижує охолодження речовини, що зберігається, тому воно залишається рідким і не схоплюється
 • Запобігає замерзанню судна (з додатковими трасерами)
 • Запобігає нагріванню речовини, що зберігається (наприклад, за рахунок сонячного випромінювання)
 • Системи ізоляції для суден

Система ізоляції ємності зазвичай складається з наступних компонентів:

 • Ізоляція
 • Опорна конструкція та розпірка
 • Уповільнювач водяної пари із системами холодоізоляції
 • Облицювання

Фактична робоча температура (вище або нижче температури навколишнього середовища) має важливе значення для проектування ізоляційних робіт.


Теплоізоляція та звукоізоляція резервуарів і великих ємностей різного призначення.

Система SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари

SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари

 1. Корпус резервуара
 2. Плити Технічна ізоляція
 3. Приварні штифти та притискні шайби
 4. Захисне покриття
 5. Опорні кільця

 

 

 

 

 

 

 

Опис і переваги системи "Ізоляція Резервуарів"

У системі SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари в якості теплоізоляційного шару використовується Плита Технічна ізоляція. Залежно від складності та типу конструкції, а також температурного режиму використовують плити різної щільності. Плити Технічна ізоляція 60 застосовують в якості теплоізоляції (без прикладання зовнішнього навантаження) горизонтальних і криволінійних (циліндричних, конусних, тощо) поверхонь резервуарів, обладнання, повітроводів з температурами до +450 ºС.
Теплоізоляція стін вертикальних резервуарів, горизонтальних, вертикальних і похилих поверхонь обладнання здійснюється плитами Технічна ізоляція 80 за температури до + 550 °С.
Для теплоізоляції дахів вертикальних резервуарів, технологічного обладнання, теплообмінників, газоходів прямокутного перетину використовують плити Технічна ізоляція 100 за температури до + 650 °С. Плити Технічна ізоляція 150 оптимальні для теплоізоляції енергетичного та промислового обладнання з високими температурами до +750 ºС.

 • Монтаж у широкому діапазоні температур.
 • Виконує функцію тепло-звукоізоляції, виконує функцію пароізоляцііонного шару.

 

Сфера застосування:

Система SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари використовується для ізоляції великих ємностей і резервуарів різного призначення з температурою теплоносія від 180 °С до + 750 °С.


Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари:

Специфікація до системи SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари

Компоненти системи:

 1. Плити Технічна ізоляція
 2. Покриття
 3. Приварний каркас із металоконструкцій
 4. Зшивка
 5. Клямери
 6. Заклепка витяжна
 7. Кільце із дроту

 

 

 

 

 


Технічні рішення Теплоізоляції резервуарів:

Компоненти технічних рішень:Технічні рішення SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари 1

 1. Плити Технічна ізоляція
 2. Покриття
 3. Приварний каркас із металоконструкцій
 4. Клямери
 5. Заклепка витяжна
 6. Кільце із дроту

Технічні рішення SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари 2

Технічні рішення SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари 3Технічні рішення SD-ТЕХІЗОЛЯЦІЯ Резервуари 4

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.