ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

PIR ПЛИТА - LOGIC PIR

PIR TECHNONICOLPIR утеплювач Logic pir від на основі жорсткого пенополіізоціанурата - нове покоління теплоізоляційних матеріалів, які значно перевищують традиційні рішення за технічними характеристиками і споживчої цінності.

Матеріал має тривалий термін служби за рахунок мінімального водопоглинання, стійкості до руйнівної дії агресивних середовищ, а також гниття, в тому числі в умовах підвищеної вологості. При цьому не виділяє шкідливих речовин ні при яких умовах експлуатації, будучи екологічно чистим і безпечним будівельним матеріалом.

 

 

 


 

ЩО ТАКЕ PIR ПЛИТА
Історія матеріала PIR

 

Вперше поліуретан був виявлений і випробуваний Отто Байєром з групою дослідників в 1937 році. З тих пір поліуретан міцно увійшов в наше життя, і тепер він широко використовується в багатьох виробництвах: від мембран для одягу до рульових коліс, бамперів і багатьох інших деталей машини. Цей матеріал не шкідливий для здоров'я і не подразнює шкіру. Тому медичні пристрої або, наприклад, серцеві клапани в основному виготовляються з поліуретану.

Жорсткий пінополіуретан - найпоширеніший ізоляційний матеріал, який використовується в холодильниках, завдяки своїм властивостям і відповідності найсуворішим вимогам.

Поліізоціанурат, або просто PIR плита, являє собою модифікований та покращений пінополіуретан, який відомий у світі з 1968 року. В даний час в умовах постійно зростаючих цін на енергію енергозберігаючі матеріали, такі як PIR, стають надзвичайно популярними в різних галузях промисловості.

 


ЯКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА PIRТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА PIR ПЛИТ

Теплоізоляція PIR LOGICPIR від являє собою полімерний каркас з безлічі замкнутих і газонаповнених осередків, які утворюють жорстку однорідну структуру з високою міцністю. Молекулярна кільцева структура полімеру з міцними хімічними зв'язками і висока щільність цих зв'язків між елементами ускладнюють їх руйнування. Закриті жорсткі осередку складають більше 95% обсягу матеріалу і забезпечують його:

  • Рекордно низька теплопровідність;
  • Механічна сила;
  • Вологостійкість;
  • Висока вогнестійкість.

Таким чином, ПІР-плити, завдяки своїй хімічній безперервності, зберігають всі позитивні властивості поліуретану.

 

 


ЗАСТОСУВАННЯ PIR В ПОКРІВЕЛЬНИХ СИСТЕМАХPIR УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ПЛОСКОГО ДАХУ

Застосування теплоізоляції PIR LOGICPIR вирішує дуже важливу задачу для кожного інвестора - будівництво міцної покрівлі з тривалим терміном служби, що не вимагає обслуговування. На довговічність покрівлі впливають кілька факторів: правильний дизайн і установка, вибір відповідних будівельних матеріалів і компонентів, зовнішні фактори і погодні умови. Одним з ключових моментів, що викликають пошкодження системи при установці і експлуатації, є динамічне навантаження.

Покрівельні системи з ПІР-плитами Техно були спеціально розроблені з урахуванням цього фактора. Їх рекомендується використовувати на дахах, призначених для частого відвідування персоналу, наприклад, для настройки обладнання, встановленого на даху.
Теплоізоляційні PIR плити LOGICPIR - відмінне рішення для використання в різних конструкціях дахів: скатних і плоских, відкритих і балластірованних (включаючи зелений дах), експлуатованих і не експлуатованих.
Матеріал може використовуватися з різними типами основи, наприклад, профільований металевий настил, залізобетон, дерево, плити OSB-3, старе покрівельне покриття і т.д. Застосування збірних плит похилої форми дозволяє швидко і зручно створювати ухил для відводу води.

 


АСОРТИМЕНТ МАТЕРІАЛІВ PIRАСОРТИМЕНТ PIR ПЛИТ

Використання теплоізоляційних матеріалів - обов'язковий етап багатьох будівельних і ремонтних процесів. Системи з плитами LOGICPIR виробництва Техно використовуються для теплоізоляції плоских і скатних дахів, підлог, стін і фасадів, балконів, бань та саун.

Стандартні теплоізоляційні плити PIR використовуються для теплоізоляції в більшості областей застосування.
Похилі плити використовуються для створення ухилу 1,7 або 3,4% на плоских дахах для відводу води в воронки.


 

Основні переваги теплоізоляції PIR Техно

 

РЕКОРДНО НИЗЬКА ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬРЕКОРДНО НИЗЬКА ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ

Ізоляція PIR LOGICPIR від Техно, будучи енергозберігаючим матеріалом, мають рекордно низьку теплопровідність, починаючи з 0,022 Вт/м*К. Дошки доступні з L-образними краями, тому вони щільно прилягають один до одного і, таким чином, запобігають утворенню містків холоду.


НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬНАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Протягом більш ніж 50-річного терміну PIR теплоізоляція LOGICPIR зберігає свої якості завдяки структурі матеріалу: жорстка осередок не виділяє постійний газ, забезпечуючи унікальні термічні характеристики пенополіізоціанурата. Матеріал ефективно працює в діапазоні температур від -65 ° C до + 110 ° C і підходить для використання в будь-якому кліматі.


ВИСОКА ВОГНЕСТІЙКІСТЬВИСОКА ВОГНЕСТІЙКІСТЬ
ПІР-плити - негорючий матеріал. При контакті з відкритим полум'ям полімер горить тільки на поверхні. Це створює деревне вугілля, який є ефективним захистом від подальшого пошкодження полімеру.

 

СТІЙКІСТЬ ДО ДИНАМІЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬСТІЙКІСТЬ ДО ДИНАМІЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Жорсткість підстави - незамінний параметр для підтримки характеристик гідроізоляційного матеріалу і довговічності покрівельної системи в цілому. Плити LOGICPIR з міцністю на стиск 150 кПа забезпечують високу стійкість до деформації через робочих навантажень і відповідають класу 2 по динамічному навантаженні (EN 826).

 

МІНІМАЛЬНЕ ВОДОПОГЛИНАННЯ СТРУКТУРОЮМІНІМАЛЬНЕ ВОДОПОГЛИНАННЯ СТРУКТУРОЮ

Теплоізоляційні PIR плити LOGICPIR складаються з закритих жорстких осередків, які не дозволяють воді проникати в матеріал, а композитні облицювання забезпечують додаткову пароізоляцію. Стійкий до гниття, в тому числі в умовах підвищеної вологості.


ПОЛЕГШЕННІСТЬ КОНСТРУКЦІЇПОЛЕГШЕННІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ

Використання PIR утеплювача мінімізує додаткове навантаження на опорну базі, і допускає установку теплоізоляції без армування несучих конструкцій, що особливо важливо для дахів поновлення. Також істотно знижуються транспортні витрати.


МАЛЕНЬКА ТОВЩИНАМІНІМАЛЬНА ТОВЩИНА

Завдяки рекордно низьку теплопровідність PIR ізоляції LOGICPIR від , використовується менша товщина ізоляційного шару для досягнення необхідного рівня термічного опору. Мінімальна товщина дозволяє заощадити максимум місця.


ПРОСТОТА УСТАНОВКИ

Завдяки малій вазі і мінімальної товщині плит PIR LOGICPIR навіть одна людина може легко виконати установку ізоляційного шару. Крім того, наявність спеціальних збірних скатних дощок значно скорочує час монтажу всієї покрівельної системи.


ЕКОЛОГІЧНА СУМІСНІСТЬЕКОЛОГІЧНА СУМІСНІСТЬ

Поліуретани широко використовуються у виробництві автомобільних запчастин, спортивного інвентарю, меблів, матраців і подушок, взуття та одягу, клеїв і герметиків, а також багатьох інших звичайних речей, які нас оточують. Теплоізоляція PIR LOGICPIR від - це поліуретани нового покоління, абсолютно екологічно чисті і безпечні для здоров'я людини, дозволені до застосування в дитячих і медичних установах.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.