ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Праймер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬПраймер бітумний представляє собою багатокомпонентні суміші на бітумної основі. Вони пов'язують основу з гідроізоляційним покриттям. Проникаючи в пори і тріщини бетонної або металевої поверхні, праймери служать відмінною основою для подальшого нанесення гідроізоляційних матеріалів або герметиків і первинного захисту від вологи і корозії. Праймер можна наносити на дахи, фундаменти, дороги, шляхопроводи, мости і т.д.

 

Праймер значно збільшує адгезію бітумної гідроізоляції або герметика до основи для ізоляції конструкцій і до основи для багатошарових систем ізоляції плоских дахів. При цьому зміцнює оброблену поверхню, скорочується час робіт при наплавленні рулонної бітумної гідроізоляції і істотно зменшує витрату газу.

Якщо не грунтувати поверхню праймером, можна домогтися максимальної економії 1,5% від вартості покрівлі, але значно зростає ризик пошкодження гідроізоляції, коли витрати на її ремонт незрівнянно перевищують економію на грунтуванні.

 

 


ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ БІТУМНИЙ ПРАЙМЕР?

НАСЛІДКИ ЕКОНОМІЇ НА БІТУМНОМУ ПРАЙМЕРІПідготувати поверхню (праймером) перед нанесенням наплавлюваних і самоклеящихся покрівельних і гідроізоляційних рулонних матеріалів. Попередня обробка необхідна для максимальної адгезії рулонної гідроізоляції до пористих, шорстких і запорошених поверхонь.

Відмова від праймера заощадить близько 1,5% витрат на матеріалах, але значно збільшує ризик руйнування системи гідроізоляції. Витрати на ремонт будуть незрівнянно вище, ніж економія на праймері.

 

НАСЛІДКИ ЕКОНОМІЇ НА БІТУМНОМУ ПРАЙМЕРІ:

Відсутність грунтовки призводить до недостатньої адгезії гідроізоляційного матеріалу до основи.

 

 

 

 

 


ВЛАСТИВОСТІ БІТУМНОГО ПРАЙМЕРА

Бітумний праймер значно збільшує адгезіюПраймер значно збільшує адгезію покрівлі і гідроізоляційних матеріалів до основи.
Заґрунтувати поверхню перед укладанням гідроізоляційних матеріалів значно підвищує адгезію, що є необхідною умовою для подальших робіт бітумної гідроізоляційної системи.

 

Бітумний праймер додатково зміцнює основуПраймер додатково зміцнює основу.
Правильно нанесений на поверхню праймер зв'язує пил і дрібні частинки, заповнює пори і дрібні тріщини, зміцнюючи поверхню.

 

Праймер збільшує швидкість робітПраймер збільшує швидкість робіт.
Праймер зволожує поверхню, що збільшує швидкість факельного нанесення покрівельних матеріалів.

 


ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ БІТУМНИЙ ПРАЙМЕР?

Ретельно перемішайте праймер1. Перед нанесенням праймера очистіть поверхню від бруду та пилу. Ретельно перемішайте праймер за допомогою низькооборотної дрилі зі спеціальним віночком.

 

 

 

 

 

 

Нанесіть праймер вручну2. Нанесіть праймер вручну на очищену поверхню щіткою або малярським валиком.

 

 

 

 

 

 

Важкодоступні ділянки обробити пензлем3. Кути та інші важкодоступні ділянки повинні бути оброблені пензлем з жорсткою щетиною.

 

 

 

 

 

 

Почекати до повного висихання праймера

4. Дайте обробленій поверхні постояти до повного висихання праймера.

Можна перевірити, чи висох праймер протерши поверхню сухою тканиною: на тканині не повинно залишатися слідів бітуму від висохлого праймера.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.