ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Екструдований пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Галузь застосування:
Екструдований пінополістирол (XPS) ТЕХНОПЛЕКС застосовується для утеплення фундаменту, вимощення, статі, в тому числі за технологією «теплої підлоги», а також стін, балконів і лоджій.

 

Утеплення стрічкового фундаменту

Техноплекс для утеплення стрічкового фундаменту

Теплоізоляція фундаменту є основою утеплення заміського будинку. Захистити підставу від тепловтрат допоможе екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС. Цей матеріал володіє необхідними теплоізоляційними властивостями, які не змінюються з часом. Матеріал стійкий до вологи, а це значить, що навіть перебуваючи на заглибленої частини фундаменту, найбільш схильною до впливу атмосферних опадів і грунтових вод, він не втратить своїх властивостей.

Висока міцність XPS ТЕХНОПЛЕКС, при застосуванні на стрічковому фундаменті дозволяє використовувати теплоізоляцію як додатковий захист гідроізоляції від механічних пошкоджень в процесі зворотної засипки.

 

Техноплекс для підлогиУтеплення підлоги

Утеплення бетонної підлоги дуже важливо для створення затишку і тепла в будинку, особливо якщо квартира розташована на першому поверсі. Дерев'яні підлоги також вимагають утеплення. Наприклад, в приватному будинку іноді навіть добре змонтоване покриття не дає повної гарантії збереження тепла, а значить заощадити на опаленні не вдасться. Щоб уникнути таких ситуацій і жити в комфорті, розумним рішенням буде утеплення підлоги за допомогою екструзійного пінополістиролу XPS ТЕХНОПЛЕКС.

Хороші теплоізоляційні властивості і висока міцність матеріалу роблять його практично незамінним в конструкціях теплої підлоги.

 

Техноплекс для стінУтеплення стін

Утеплення квартири зсередини — це хороша можливість зберегти тепло в приміщенні.
Практика показує, що завдяки внутрішній ізоляції можна заощадити близько сорока відсотків коштів на оплату комунальних послуг та скоротити тепловтрати на 20-30%.

До того ж, утеплення стін дозволяє додатково поліпшити звукоізоляцію приміщень, що особливо актуально у великих містах і мегаполісах. Оптимальним рішенням для утеплення стін є використання ефективного і довговічного екструзійного пінополістиролу марки ТЕХНОПЛЕКС. При виробництві даного матеріалу використовуються наночастинки графіту, що покращує його технічні та експлуатаційні характеристики. XPS ТЕХНОПЛЕКС відмінно підходить як для утеплення стін з обробкою гіпсокартоном, так і з фінішним шаром з інших листових матеріалів.

 

Техноплекс для утеплення балконаУтеплення балкона

Для вирішення багатьох побутових завдань в квартирі дуже часто вдаються до використання нежитлових приміщень, таких як балкон. Хтось зберігає там різні речі, деякі використовують для сушки білизни, а хтось робить з балкона улюблене місце відпочинку або навіть невелику кімнату. Утеплення приміщення в такому випадку істотно покращує якість простору. Для цих цілей ідеально підходить XPS марки ТЕХНОПЛЕКС.

Він володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, навіть при мінімальній товщині. Так, 50 мм утеплювача вистачить, щоб надійно захистити балкон і приміщення від холоду зовні, в більшості регіонів України. До того ж, ця марка XPS володіє практично нульовим водопоглинанням, що гарантує довговічність матеріалу і збереження теплоізолюючих властивостей протягом 40-50 років.

 

 

Висока міцністьВисока міцність ДовговічністьДовговічність ЕнергоефективністьЕнергоефективність Захист від ударного шумуЗахист від ударного шуму Мінімальне водопоглинанняМінімальне водопоглинання


Утеплення балкона за допомогою екструзійного пінополістиролу XPS ТЕХНОПЛЕКС, виробництва компанії.

У цьому відеоролику детально розповімо:

  • Як правильно утеплити балкон або лоджію;
  • Який витрата матеріалу;
  • Який матеріал оптимально підходить для утеплення балкона.

І ви зрозумієте що зовсім не складно утеплити балкон своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців, а слідуючи нашій простий інструкції.

 

Утеплення балкона: розбір помилок


Утеплення стін з фінішною обробкою листовими матеріалами (гіпсокартоном, пластиковими панелями, вагонкою, МДФ)

 

11. Підстава стін і стелі перед утепленням має бути вирівняно. Щоб перевірити це візьміть двох метрове правило. Рекомендований перепад - не більше 10 мм на 2-метрове правило.

 

 


 

 

 

 

 

22. Перед приклеюванням гладкі плити екструзійного пінополістиролу повинні бути рівномірно відфрезеровані за допомогою ножівки або металевої щітки. Перевірте, чи виконується ця умова, яке гарантуватиме надійність приклеювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

33. Після монтажу всіх плит теплоізоляції необхідно перевірити чи утворилися шви і стики більш 2 мм запінили клей-піною для пінополістиролу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44. Після того, як шви заповнені і обрізані обов'язково пристрій герметичного пароізоляційного шару. Перевірте, проклеєні шви за допомогою спеціальної двосторонньої клейкої стрічки.

 

 

 

 

 

 

 

 

5 5. Перед монтажем фінішного шару (панелей МДФ, вагонки, пластикових панелей) необхідно проконтролювати вентиляційний зазор, він повинен бути не менше 30-40 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 


Утеплення підлоги по "сухий технології" з використанням збірної стяжки

 

61. Основа підлоги перед утепленням має бути вирівняно. Щоб перевірити це візьміть 2 метрове правило. Рекомендований перепад - не більше 10 мм на 2-метрове правило.

 

 

 

 

 

 

 

72. Пам'ятайте, що плити з екструзійного пінополістиролу на підлогу укладаються без механічного кріплення і приклеювання. Вашій підряднику не варто на це витрачати додатковий час і кошти.

 

 

 

 

 

 

 

 

83. Після укладання XPS, необхідно обов'язково зробити розподільний шар з листів СМЛ, ГВЛ, ДСП. Перевірте, що розподільний шар покладений в 2 шари, з розбіжкою швів.

 

 

 

 

 

 

 

 

94. До укладання фінішного шару, розподільний шар обов'язково повинен бути механічно зафіксований.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні фізико-механічні характеристики:

Найменування показника

Од. виміру

Критерій

Значення

Метод випробування

Міцність на стиск при 10% лінійній деформації  

20 мм

 30 мм

від 40  мм

 

кПа

 

 

не менше

 

 

100

100

150

 

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Горючість

ступінь

-

Г4

ДСТУ Б В.2.7-19-95

Теплопровідність: λ25

 

Вт/м*К

 

не більше

 

 

0,036

 

ДСТУ Б В.2.7-105-2000

Модуль пружності

МПа

 

17

ДСТУ Б В.2.7-253:2011

Питома теплоємність

кДж/(кг °С)

 

1,42

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Водопоглинання за 24 год, % за об'ємом

%

не більше

0,6

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Границя міцності при статичному згині 

МПа

 

не менше

 

     

0,10

 

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Густина

кг/м3

-

20-35

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Температура експлуатації

оС

в межах

Від -50 до +75

 

 


 

Геометричні параметри:

Найменування 

показника

Од. 

виміру

 

      Значення

 

Метод випробування

Довжина

мм

1200 (±10)

1100 (±10)

1180 (±10)

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Ширина

мм

600 (±8)

550 (±8)

580 (±8)

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Товщина 

(з кроком 10 мм)**

мм

   20            (-2, +2)

    50              (-2, +3)

30,40,100     (-2, +2)

ДСТУ Б В.2.7-38-95

Форма кромки

 

пряма   

L-кромка

L-кромка

 

* - за погодженням із споживачем можливе виготовлення плит інших розмірів

** - плити товщиною від 60 мм і більше можуть виготовлятися із застосуванням методу ThermoBonding

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.