ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Пінополістирол екструдований Світондейл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пінополістирол екструдований - це жорсткий ізолюючий термопластичний пінопласт із закритою структурою комірок. Завдяки своїм характером і технічним характеристикам, він вносить свій внесок в елементи конструкції, де має помітні переваги.

 

Повністю закрита чарункова структура екструдованого пінополістиролу забезпечує його відмінні характеристики майже нульового водопоглинання і як утеплювач. Висока жорсткість структури осередків, зумовлена ​​великою однорідністю осередків, забезпечує, в свою чергу, дуже високу механічну стійкість.

Ці три характеристики роблять цей вид утеплювача ідеальним варіантом, коли потрібно продукт, який відповідає наступним характеристикам:

 • теплоізоляція;
 • низьке водопоглинання;
 • висока механічна стійкість.

Ще одна важлива особливість XPS, завдяки якій він вважається найкращим продуктом для зовнішньої ізоляції - це його довговічність. XPS має набагато вищу механічне опір, ніж інші утеплювачі, які можна було б використовувати в цьому типі застосування. З одного боку, ця характеристика означає довгий термін служби продукту, а з іншого боку, це означає, що фасад, дах або підлогу володіють чудовою механічною міцністю, ця характеристика вважається надзвичайно важливою для захисту фасад від можливих ударів, його нижня частина і витримувати навантаження на дах і підлогу.

 


Загальні характеристики екструдованого пінополістиролу (XPS) Sweetondale KARBON

 

ЕФЕКТИВНИЙ ТЕПЛОІЗОЛЯТОР

Теплопровідність виробів з екструдованого пінополістиролу в основному залежить від використовуваного спінює газу. Отримана провідність варіюється від 0,029 до 0,036 Вт / м К.
Більш важливим, ніж теплопровідність, є товщина вироби, яка визначає тепловий опір (RD), здатність чинити опір проходженню тепла.

R D = d / м 2 К / Вт
де
«D» відповідає товщині XPS
«R» відповідає заявленій теплопровідності.

 

Плити з екструдованого полістиролуМІЦНІСТЬ НА СТИСКАННЯ

Ця характеристика - одна з тих, які використовуються для визначення ступеня здатності продукту витримувати навантаження. Вимірювання міцності на стиск включає додаток сили, яка викликає деформацію 10% випробовується продукту. Стандартна міцність на стиск XPS становить 300 кПа, хоча можуть бути отримані вироби з міцністю 500 та 700 кПа.

 

СТАТИЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Ця характеристика використовується для визначення здатності продукту витримувати дуже тривалі навантаження без деформації. Для виробів з XPS з межею міцності на стиск 300 кПа він досягає значень близько 125 кПа при навантаженнях тривалістю 50 років з деформаціями менш 2%.

 

РЕАКЦІЯ НА ВОГОНЬ

Реакція на вогонь вказує на небезпеку продукту в разі пожежі в: виділення тепла, утворення диму, освіту розплавлених крапель. Екструдований пінополістирол містить антипірени, що забезпечують вогнестійкість, в результаті чого продукт Єврокласу E самозатухає без присутності палаючих крапель, що запобігає поширенню полум'я в разі пожежі.

 

СТАБІЛЬНІСТЬ РОЗМІРІВ

Шляхом нагрівання виробів з екструдованого пінополістиролу протягом 48 год. При 70 oC, навіть 48 год. При 70 градусів за Цельсієм і вологості 90% відносно зміни довжини, ширини і товщини не повинні перевищувати 5%.

 

ДЕФОРМАЦІЯ В УМОВАХ СТИСКАЮЧОЇ НАГРУЗКИ ТА ЗМІНИ ТЕМПЕРАТУРИ

Вказує на здатність XPS витримувати дію навантажень і температур одночасно. Деформація повинна бути менше 5% через 168 годин. при 70 градусів за Цельсієм і 40 кПа.


ЗАМОРОЖУВАННЯ, РОЗМОРОЖУВАННЯ

Це показник довговічності XPS в екстремальних умовах впливу. Він виражається двома показниками, який має на увазі втрату міцності на стиск <10% і збільшення водопоглинання <1% після 300 циклів танення льоду.

 

МІЦНІСТЬ НА РОЗТЯГУВАННЯ

Міцність екструдованого пінополістиролу при впливі на нього розтягуючого зусилля, перпендикулярного поверхонь, перевищує 200 кПа.


ВБИРАННЯ ВОДИ

Продукт, характеризується практично нульовим водопоглинанням. Ця характеристика має першорядне значення в таких застосуваннях, як теплоізоляція зовні, щоб уникнути появи вологих плям або ряби на фасаді будівлі і відшарування декоративного оздоблення від стін.

Структура з закритими осередками XPS дозволяє йому бути продуктом, загальне водопоглинання якого при тривалому зануренні становить менше 0,7%.
У інверсійної покрівлі виникає ефект дифузії води, в цьому випадку водопоглинання за рахунок дифузії XPS становить менше 3%.

 

ПАРОПРОНИКНІСТЬ

Коефіцієнт опору дифузії водяної пари вказує на величину опору продукту водяній парі по відношенню до нерухомого шару повітря тієї ж товщини при тій же температурі, і для продуктів XPS він досягає значень більше 150.

 

ВИРОБНИЦТВОЕкструдований пінополістирол ТехноНІКОЛЬ

Екструдований пінополістирол (XPS) - один з найбільш ефективних теплоізоляційних матеріалів, який широко використовується при будівництві фундаментів, підвалів, підлог, стін, дахів, трубопроводів, автомобільних і залізниць.

Фахівці компанії Sweetondale розробили унікальну технологію виробництва плит з екструдованого пінополістиролу з нанорозмірними частинками вуглецю. Це дозволило значно підвищити термічну ефективність матеріалу і його характеристики при зниженні коефіцієнта водопоглинання до мінімуму.

Процес виробництва XPS складається з наступних етапів:

 • екструзія;
 • розширення;
 • стабілізація;
 • механізація.

Панелі XPS виробляються методом екструзії з пінополістиролу смоли в формі гранул. Гранули вводяться в екструдер разом з іншими добавками, плавляться і перемішуються до утворення в'язкої рідини.
Потім при контрольованих умовах тиску і температури впорскується піноутворювач, потім спінюється суміш направляється до сопла, викликаючи розширення. Під час калібрування масі через сопло надається форма, що забезпечує гладку й рівну поверхню панелей, а також однорідність маси по периметру панелей.

Отримане полотно XPS переміщається по безперервної лінії, уздовж якої панелі розрізаються до бажаного розміру, панелям дають охолонути для стабілізації їх розмірів, нарізають канавки і кромки, після чого панелі укладаються на піддони.

 

ЯКІСТЬ

Екструдований пінополістирол Sweetondale KARBON проводиться на сучасному високотехнологічному обладнанні, при виробництві використовується тільки високоякісна сировина, отримане від надійних постачальників.
Кожна виробнича лінія компанії оснащена комп'ютерною системою управління. На кожному заводі працюють сучасні лабораторії, які проводять безперервний багатоступінчастий контроль якості виробленої продукції.
Вся продукція
Sweetondale KARBON відповідає санітарним вимогам; це відноситься до виробництва, зберігання, транспортування та продажу.
Екструдований пінополістирол
Sweetondale KARBON пройшов добровільну сертифікацію «Листок життя», що підтверджує безпеку в житловому будівництві.

 

екструдований пінополістиролАСОРТИМЕНТ МАТЕРІАЛІВ

Використання теплоізоляційних матеріалів - обов'язковий етап багатьох будівельних і ремонтних процесів.

Широкий асортимент продукції Sweetondale KARBON XPS розділений по областям застосування дозволяє використовувати продукцію як в цивільному, так і в приватному житловому будівництві. Асортимент продукції включає утеплювачі для штукатурних і вентильованих фасадів, скатних і плоских дахів, підлог, стін і т. д.

Високі міцнісні властивості екструдованого пінополістиролу дозволяють використовувати продукт для будівництва баластних дахів. XPS належною фіксацією може використовуватися в якості захисного шару для водонепроникних мембран. Він також використовується при будівництві залізних і автомобільних доріг.

Правильно встановлений екструдований пінополістирол (XPS) також може підвищити енергоефективність будівлі, забезпечуючи повну ізоляцію зменшуючи рух повітря через стіну, через що можуть бути втрати енергії.

При утіпленні не використовуються такі елементи як, дерев'яні лати та інші елементи каркаса, ці місця називаються "містками холоду" або "тепловим мостом" які можуть різко знизити теплові характеристики будівлі - захист будинку від спеки влітку і запобігання втрати тепла взимку.

 

Стандартні плити XPS використовуються для теплоізоляції

 • Ізоляція даху - ця конструкція, відома як інверсійна покрівля або перевернутий дах, дозволяє ізолювати як гідроізоляційну мембрану, так і плиту від екстремальних термічних навантажень.
 • Плити з пазами використовуються для пристрою стінного водостоку і додаткової теплоізоляції фундаменту.
 • Для підвищення адгезії фасадної штукатурки використовуються плити з шорсткою поверхнею.
 • Похилі плити використовуються для створення ухилу 3,4 або 8,3% на плоских дахах з метою відведення води в воронки.

Переваги екструдованого пінополістиролу SWEETONDALE

 

ЕФЕКТИВНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ XPSЕФЕКТИВНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Екструдований пінополістирол Sweetondale має рівномірно розподілену структуру з закритими порами. Забезпечує високі теплоізоляційні, фізико-механічні властивості.

 

ВИСОКА МІЦНІСТЬ XPSВИСОКА МІЦНІСТЬ

Міцність екструдованого пінополістиролу Sweetondale знаходиться в діапазоні 20-50 т / м 2, що повністю відповідає жорстким вимогам до теплоізоляційних матеріалів.

 

ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ XPSХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ

Усі матеріали Sweetondale проходять строгий санітарно-епідеміологічний контроль для отримання відповідних висновків. XPS Sweetondale хімічно стійкий і не гниє.

 

ДОВГОВІЧНІСТЬ XPSДОВГОВІЧНІСТЬ

Екструдований пінополістирол Sweetondale має термін служби більше 40 років.

 

XPS ПІДХОДИТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО КЛІМАТУПІДХОДИТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО КЛІМАТУ

XPS Sweetondale можна використовувати в широкому діапазоні температур від -70 ° C до + 75 ° C, він підходить для застосування в усіх кліматичних зонах світу.

 

МІНІМАЛЬНЕ ВОДОПОГЛИНАННЯ XPSМІНІМАЛЬНЕ ВОДОПОГЛИНАННЯ

Матеріал володіє мінімальними водовбирним характеристиками, його ізоляційні властивості залишаються стабільними протягом усього життєвого циклу.

 

ПРОСТОТА МОНТАЖУ XPSПРОСТОТА МОНТАЖУ

Плити з екструдованого пінополістиролу легко ріжуться, швидко і надійно встановлюються за допомогою клею або механічних кріплень.

 

БІОСТАБІЛЬНІСТЬ XPSБІОСТАБІЛЬНІСТЬ

Екструдований пінополістирол біологічно стійкий до грибів і цвілі - головному руйнівнику ізоляційних матеріалів.

 

СТАБІЛЬНІ РОЗМІРИ XPSСТАБІЛЬНІ РОЗМІРИ

Точність геометричних розмірів плит з екструдованого пінополістиролу дозволяє підвищити швидкість монтажу і якість робіт.

 

XPS СТІЙКИЙ ДО ГРИЗУНІВСТІЙКІСТЬ ДО ГРИЗУНІВ

Екструдований пінополістирол Sweetondale не є живильним середовищем для гризунів.

 

ОПТИМАЛЬНА ЩІЛЬНІСТЬ XPSОПТИМАЛЬНА ЩІЛЬНІСТЬ

Фахівцям компанії вдалося знайти оптимальну щільність для виробів з XPS (основний фактор, що впливає на вартість виробництва). Це дозволило знизити ціну, одночасно поліпшивши ключові експлуатаційні характеристики екструдованого пінополістиролу, постійно збільшуючи виробничі можливості, безперервно вдосконалюючи технології та процеси.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.