ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Гідробар'єр і Паробарьер JUTA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

JUTA — ПІДПОКРІВЕЛЬНІ ПЛІВКИ ТА МЕМБРАНИ

JUTA Чехія — найбільший в Європі виробник підпокрівельних плівок і мембран. Гідроізоляція ЮТА в Україні відома під торговими марками Паробар'єр, Гідробар'єр, Євробар'єр, Вітробар'єр, Антиконденсат.

Компанія JUTA більше 10 років розробляє паропроникні мембрани і пароізоляційні плівки, а також пропонує рішення для контролю конденсації у всіх областях огороджувальних конструкцій будівлі.
Пари вологи проходять через різні шари покрівлі та фасаду як за рахунок конвекції, так і за рахунок дифузії. Завдання продуктів Juta полягає в тому, щоб гарантувати, завдяки конструкції, що пари вологи можуть розсіюватися в зовнішнє атмосферу без охолодження до температури нижче точки роси, тим самим усуваючи конденсацію і пов'язані з цим проблеми, такі як значне зниження ефективності теплоізоляції і зростання цвілі.

(AP) / (2AP) ці мембрани / плівки оснащені вбудованою самоклеїться на краю для полегшення приклеювання перекриттів

ST = стандартна вогнестійка плівка F

SP = спеціальна плівка з вогнестійкістю E (знижена займистість)

Всі продукти JUTA не містять небезпечних і шкідливих речовин.


ЄВРОБАР'ЄР ЮТА

ЄВРОБАР'ЄР 115

ЄВРОБАР'ЄР 115

Дихаюча водонепроникна (супердифузійна) мембрана, виготовлена ​​методом термічного склеювання (каландрування), за технологією СПАНБОНД - щільність: 120 г./м.кв.
Складається з шарів поліпропілену і внутрішнього шару мікропористої поліпропіленової плівки.

Євробар'єр 115 застосовується на скатних покрівлях і може використовуватися також для вертикальних стін в конструкції як вітрозахисний бар'єр. Може застосовуватися в безпосередньому контакті з теплоізоляцією або дерев'яним настилом, латами, рекомендується монтаж з нахлестом на сусідню мембрану. Мембрана Євробар'єр не містить небезпечних речовин.

 

ЄВРОБАР'ЄР F150

ЄВРОБАР'ЄР F150Паропроникна водонепроникна (супердифузійна) мембрана з шаром зі структурованого поліпропілену - щільність: 500 г/м2
Мембрана Євробар'єр F150 призначений для вентильованих і не вентильованих скатних дахів з металу.
Фальцеве дахове покриття (мідь, цинк, алюміній, нержавіюча сталь і ін.). Ця спеціальна мембрана запобігає корозії внутрішньої сторони металевого покрівельного покриття. Також знижує передачу зовнішніх звуків.

 

ЄВРОБАР'ЄР Q160

ЄВРОБАР'ЄР Q1604-х шарова водонепроникна дихаюча (супердифузійна) мембрана з мікропористої плівкою і посиленою сіткою всередині - щільність: 160 г./м2
Євробар'єр Q160 відповідає підвищеним вимогам для використання, в основному застосовується в покрівельних системах скатних дахів. Можливе укладання на дерев'яну основу (обшивку, брус) або безпосередньо на теплоізоляцію.

 

 

ЄВРОБАР'ЄР ПЛЮС

ЄВРОБАР'ЄР ПЛЮСДихаюча водонепроникна (супердифузійна) мембрана, виготовлена з поліпропілену за технологією СПАНБОНД, методом теплоскрепленія зовнішніх шарів на каландрі (каландрування), внутрішній шар мікропориста поліпропіленова плівка - щільність: 140 г./м2
Євробар'єр Плюс застосовується в системах скатної покрівлі, можливе укладання безпосередньо на дерев'яну обрешітку (брус, дошка), так само використовується в вертикальній конструкції стін як вітровобар'єр.
Може укладатися прямо на теплоізоляцію з рекомендованим перекриттям.


ГІДРОБАР'ЄР ЮТА

ГІДРОБАР'ЄР Д90

ГІДРОБАР'ЄР Д90Паропроникна покрівельна плівка з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність 90 г./м.кв.
Гідробар'єр Д90 призначений для вентильованих конструкцій скатної покрівлі.
Не можна укладати безпосередньо на дерев'яну обрешітку (брус, дошки) або в контакті з теплоізоляцією, укладати з рекомендованим перекриттям, в нахлест.

 

ГІДРОБАР'ЄР Д96СИ

ГІДРОБАР'ЄР Д96СИПаропроникна покрівельна підкладка з тканого полотна з мікроперфорованного поліпропіленового покриття - щільність: 96 г./м2
Гідробар'єр Д96СИ призначений для монтажу в вентильованих скатних покрівлях.
Не можна укладати прямо на дерев'яний настил, обрешітку або в безпосередньому контакті з утеплювачем, укладається в нахлест, з перекриттям.

 

 

ГІДРОБАР'ЄР Д110

ГІДРОБАР'ЄР Д110Паропроникна покрівельна підкладка з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність: 110 г./м.кв.
Гідробар'єр Д110 застосовують для вентильованої скатної покрівлі.
Цю підпокрівельну гідроізоляційну не можна укладати безпосередньо на дерев'яну обрешітку і не повинна бути в контакті з утеплювачем, при укладанні плівку розгортати з ліва на право, монтаж проводиться з низу в верх.

 


ПАРОБАР'ЄР ЮТА

ПАРОБАР'ЄР R110

ПАРОБАР'ЄР R110Пароізоляція виконана у вигляді багатошарового поліетиленового листа, армованого міцною на розрив сіткою з відбиваючою теплове випромінювання алюмінізованою поверхнею - щільність 100 г./м2
Паробар'єр R110 призначений для захисту від проникнення пари і вологи в скатний або плоский дах, конструкції вертикальних стін або в стелі.
Всі перекриття (нахлести) слід проклеїти спеціальної ущільнювальної гідроізоляційної стрічкою.

 

ПАРОБАР'ЄР VAP

ПАРОБАР'ЄР VAPЦе двошарова пароізоляція що складається з спанбонду і плівки - щільність: 120 г./м.кв.
Паробар'єр VAP встановлюється на внутрішній стороні теплоізоляції як пароізоляційний шар та повітряізоляційний.
Цю пароізоляцію можна використовувати тільки в поєднанні з супердифузійною мембраною.

 

 

ПАРОБАР'ЄР Н90

ПАРОБАР'ЄР Н90Універсальна армована пароізоляційна плівка, що складається з поліетиленової листа, армованого міцною сіткою - щільність: 90 г./м2
Пароізоляцію використовують проти проникнення пари і вологи в покрівельні системи скатного або плоского даху, конструкції вертикальних стін або стелі. Монтаж проводиться паралельно або поперек крокв відразу під утеплювачем.
Всі перекриття слід заклеїти спеціальними ущільнювальними гідроізоляційними стрічками.

 

ПАРОБАР'ЄР Н96СИ

ПАРОБАР'ЄР Н96СИЦе двошаровий пароізоляційний матеріал, що складається з тканого полотна з поліпропіленовим покриттям - щільність: 96 г./м.кв.
Пароізоляція призначена для захисту від проникнення пари і вологи в покрівельну систему скатного або плоского даху, конструкції вертикальних стін або стелі.
Всі перекриття слід заклеїти спеціальною ущільнювальної стрічкою.

 

 

ПАРОБАР'ЄР Н110

ПАРОБАР'ЄР Н110Універсальний армований Паробар'єр, що складається з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність: 110 г./м2
Пароізоляція застосовується для захисту від проникнення пари і вологи в різні шари скатної або плоскої покрівлі, конструкції вертикальних стін або стелі. Розкочується і кріпиться паралельно або поперек крокв відразу під утеплювачем.
Всі перекриття слід заклеїти рекомендованими ущільнювальними стрічками.

 


АНТИКОНДЕНСАТ ЮТА

АНТИКОНДЕНСАТ

АНТИКОНДЕНСАТСпеціальна багатошарова гідроізоляційна підкладка, що складається з поліолефінової тканини з подвійним покриттям і нижнім нетканим шаром, здатним вбирати вологу - щільність: 130 г./м.кв.
Підкладка Антиконденсат відмінно підходить для металевих покрівельних покриттів. Застосовується тільки в вентильованих безопорний скатних конструкціях дахів, при цьому повинен бути забезпечений вентиляційний простір між підкладкою і теплоізоляцією.

 

ВІТРОБАР'ЄР ЮТА

ВІТРОБАР'ЄР

ВІТРОБАР'ЄРПовітряпроникна мембрана являє собою термоскріплення поліпропіленовий фільєрний шар з поліпропіленової мікропористої плівкою - щільність: 90 г./м2
Вітробар'єр використовується в якості вітрозахисту при будівництві вертикальних стін. Його можна встановити впритул до теплоізоляції.
Перекриття повинні бути з'єднані і проклеєні спеціальною липкою стрічкою.
Продукт не містить небезпечних і шкідливих речовин.


 

ЯК ОБРАТИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНУ МЕМБРАНУ ДЛЯ СКАТНОГО ДАХУ


 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНИХ ПЛІВОК ТА МЕМБРАН JUTA

 

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ

Способность не пропускать воду.

Для сравнения этого свойства, определяется класс водонепроницаемости (W1, W2, W3, где W1 - самый плотный) согласно измерению давления высоты водяного столба: измеряется согласно EN 20811.

 

ПАРОПРОНИКНІСТЬПАРОПРОНИКНІСТЬ

Способность пропускать водяной пар путем диффузии.

Обычно используют так называемую ЭКВИВАЛЕНТНУЮ ДИФФУЗИОННУЮ ТОЛЩИНУ Sd (м) для сравнения паропроницаемости (диффузии) отдельных пленок. Он выражает, сколько метров воздушного слоя заменит данный материал с его диффузионными свойствами. Чем меньше это число, тем более паропроницаемая пленка.

Пленки со значением Sd <0,3 (м) считают паропроницаемыми.

 

ПАРОНЕПРОНИКНІСТЬПАРОНЕПРОНИКНІСТЬ

Способность значительно снижать проникновение водяного пара за счет диффузии.

Обычно используют так называемую ЭКВИВАЛЕНТНУЮ ДИФФУЗИОННУЮ ТОЛЩИНУ Sd (м) для сравнения паронепроницаемости (диффузии) отдельных пленок. Этот показатель выражает, сколько метров воздушного слоя заменит данный материал с его диффузионными свойствами. Чем больше это число, тем более паронепроницаемый материал.

Удержание пара имеет значение Sd в единицах (м) и пароизоляцию порядка десятков или сотен (м).


ВІДБИТТЯВІДБИТТЯ

Способность отражать излучение (видимый свет и длинноволновое тепловое излучение), этой способностью обладают блестящие металлизированные поверхности.

Летом отражающая изоляция под крышей отражает нежелательные тепловыделения наружу (блестящая отражающая сторона ориентирована наружу).

Зимой отражающая сторона пароизоляции отражает тепловое излучение обратно во внутреннее пространство (блестящая отражающая сторона ориентирована внутрь).

 

СТІЙКІСТЬ ДО УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯСТІЙКІСТЬ ДО УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

Способность противостоять воздействию УФ-излучения в течение ограниченного времени.

  • Для ограниченного кратковременного воздействия атмосферных явлений перед укладкой основного кровельного материала.

  • Для кровельных систем с функцией кратковременного, временного укрытия.

 

УФ - ПІДВИЩЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ (УФ - ОСОБЛИВО СТІЙКІ)УФ - ПІДВИЩЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ (УФ - ОСОБЛИВО СТІЙКІ)

Способность длительное время противостоять воздействию УФ-излучения. Эти материалы предназначены для длительного воздействия атмосферных явлений на мембрану перед укладкой основного кровельного материала и для фасадных работ.

 

ПІДВИЩЕНОЇ МІЦНОСТІПІДВИЩЕНОЇ МІЦНОСТІ

Более прочные материалы выдерживают более высокие механические нагрузки, эти материалы армируются армирующей сеткой или специальным нетканым материалом.

Такие продукты разработаны для более сложных строительных и климатических условий.

 

ДЛЯ МІНІМАЛЬНОГО УХИЛА ПОКРІВЛІ

ДЛЯ МІНІМАЛЬНОГО УХИЛА ПОКРІВЛІ

Материал подходит для низкоскатных крыш.

Сегодня дизайнеры часто выбирают низкий уклон кровли, компания реагирует на эту тенденцию и предлагает продукты, подходящие для этих ситуаций.

 

ЗВАРЮВАНІЗВАРЮВАНІ

Продукты с этим свойством можно соединять сваркой.

Можно использовать термическую и химическую сварку. Это материалы, в которых необходимо обеспечить высокую степень водонепроницаемости стыков.

 


КЛАСИ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПІДПОКРІВЕЛЬНИХ ПЛІВОК ТА МЕМБРАН

Клас пожежної небезпеки визначає, чи сприяє продукт поширенню вогню і яким чином. Це означає, наскільки швидко продукт горить і скільки енергії він генерує.

Згідно EN 13501-1 ми визначаємо класи: A1, A2, B, C, D, E, F (найбезпечніший клас - A1 = негорючі матеріали).

 

КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - FКЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - F

Клас F поширюється на продукти без антипіренів.

 

 

КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - EКЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - E

Клас E належить до продуктів, які здатні витримувати вплив невеликого полум'я протягом короткого періоду часу без значного поширення полум'я.

 

 

КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - BКЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - B

Клас B означає продукти, які здатні витримувати вплив невеликого полум'я протягом більш тривалого періоду часу без значного поширення полум'я. Крім того, вони здатні витримувати вплив тепла від палаючого об'єкта зі значною затримкою і обмежувати виділення тепла.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.