Кількість
|
Вартість
|
||
|
JUTA — ПІДПОКРІВЕЛЬНІ ПЛІВКИ ТА МЕМБРАНИ
JUTA Чехія — найбільший в Європі виробник підпокрівельних плівок і мембран. Гідроізоляція ЮТА в Україні відома під торговими марками Паробар'єр, Гідробар'єр, Євробар'єр, Вітробар'єр, Антиконденсат.
Компанія JUTA більше 10 років розробляє паропроникні мембрани і пароізоляційні плівки, а також пропонує рішення для контролю конденсації у всіх областях огороджувальних конструкцій будівлі.
Пари вологи проходять через різні шари покрівлі та фасаду як за рахунок конвекції, так і за рахунок дифузії. Завдання продуктів Juta полягає в тому, щоб гарантувати, завдяки конструкції, що пари вологи можуть розсіюватися в зовнішнє атмосферу без охолодження до температури нижче точки роси, тим самим усуваючи конденсацію і пов'язані з цим проблеми, такі як значне зниження ефективності теплоізоляції і зростання цвілі.
(AP) / (2AP) ці мембрани / плівки оснащені вбудованою самоклеїться на краю для полегшення приклеювання перекриттів
ST = стандартна вогнестійка плівка F
SP = спеціальна плівка з вогнестійкістю E (знижена займистість)
Всі продукти JUTA не містять небезпечних і шкідливих речовин.
ЄВРОБАР'ЄР 115
Дихаюча водонепроникна (супердифузійна) мембрана, виготовлена методом термічного склеювання (каландрування), за технологією СПАНБОНД - щільність: 120 г./м.кв.
Складається з шарів поліпропілену і внутрішнього шару мікропористої поліпропіленової плівки.
Євробар'єр 115 застосовується на скатних покрівлях і може використовуватися також для вертикальних стін в конструкції як вітрозахисний бар'єр. Може застосовуватися в безпосередньому контакті з теплоізоляцією або дерев'яним настилом, латами, рекомендується монтаж з нахлестом на сусідню мембрану. Мембрана Євробар'єр не містить небезпечних речовин.
ЄВРОБАР'ЄР F150
Паропроникна водонепроникна (супердифузійна) мембрана з шаром зі структурованого поліпропілену - щільність: 500 г/м2
Мембрана Євробар'єр F150 призначений для вентильованих і не вентильованих скатних дахів з металу.
Фальцеве дахове покриття (мідь, цинк, алюміній, нержавіюча сталь і ін.). Ця спеціальна мембрана запобігає корозії внутрішньої сторони металевого покрівельного покриття. Також знижує передачу зовнішніх звуків.
ЄВРОБАР'ЄР Q160
4-х шарова водонепроникна дихаюча (супердифузійна) мембрана з мікропористої плівкою і посиленою сіткою всередині - щільність: 160 г./м2
Євробар'єр Q160 відповідає підвищеним вимогам для використання, в основному застосовується в покрівельних системах скатних дахів. Можливе укладання на дерев'яну основу (обшивку, брус) або безпосередньо на теплоізоляцію.
ЄВРОБАР'ЄР ПЛЮС
Дихаюча водонепроникна (супердифузійна) мембрана, виготовлена з поліпропілену за технологією СПАНБОНД, методом теплоскрепленія зовнішніх шарів на каландрі (каландрування), внутрішній шар мікропориста поліпропіленова плівка - щільність: 140 г./м2
Євробар'єр Плюс застосовується в системах скатної покрівлі, можливе укладання безпосередньо на дерев'яну обрешітку (брус, дошка), так само використовується в вертикальній конструкції стін як вітровобар'єр.
Може укладатися прямо на теплоізоляцію з рекомендованим перекриттям.
ГІДРОБАР'ЄР Д90
Паропроникна покрівельна плівка з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність 90 г./м.кв.
Гідробар'єр Д90 призначений для вентильованих конструкцій скатної покрівлі.
Не можна укладати безпосередньо на дерев'яну обрешітку (брус, дошки) або в контакті з теплоізоляцією, укладати з рекомендованим перекриттям, в нахлест.
ГІДРОБАР'ЄР Д96СИ
Паропроникна покрівельна підкладка з тканого полотна з мікроперфорованного поліпропіленового покриття - щільність: 96 г./м2
Гідробар'єр Д96СИ призначений для монтажу в вентильованих скатних покрівлях.
Не можна укладати прямо на дерев'яний настил, обрешітку або в безпосередньому контакті з утеплювачем, укладається в нахлест, з перекриттям.
ГІДРОБАР'ЄР Д110
Паропроникна покрівельна підкладка з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність: 110 г./м.кв.
Гідробар'єр Д110 застосовують для вентильованої скатної покрівлі.
Цю підпокрівельну гідроізоляційну не можна укладати безпосередньо на дерев'яну обрешітку і не повинна бути в контакті з утеплювачем, при укладанні плівку розгортати з ліва на право, монтаж проводиться з низу в верх.
ПАРОБАР'ЄР R110
Пароізоляція виконана у вигляді багатошарового поліетиленового листа, армованого міцною на розрив сіткою з відбиваючою теплове випромінювання алюмінізованою поверхнею - щільність 100 г./м2
Паробар'єр R110 призначений для захисту від проникнення пари і вологи в скатний або плоский дах, конструкції вертикальних стін або в стелі.
Всі перекриття (нахлести) слід проклеїти спеціальної ущільнювальної гідроізоляційної стрічкою.
ПАРОБАР'ЄР VAP
Це двошарова пароізоляція що складається з спанбонду і плівки - щільність: 120 г./м.кв.
Паробар'єр VAP встановлюється на внутрішній стороні теплоізоляції як пароізоляційний шар та повітряізоляційний.
Цю пароізоляцію можна використовувати тільки в поєднанні з супердифузійною мембраною.
ПАРОБАР'ЄР Н90
Універсальна армована пароізоляційна плівка, що складається з поліетиленової листа, армованого міцною сіткою - щільність: 90 г./м2
Пароізоляцію використовують проти проникнення пари і вологи в покрівельні системи скатного або плоского даху, конструкції вертикальних стін або стелі. Монтаж проводиться паралельно або поперек крокв відразу під утеплювачем.
Всі перекриття слід заклеїти спеціальними ущільнювальними гідроізоляційними стрічками.
ПАРОБАР'ЄР Н96СИ
Це двошаровий пароізоляційний матеріал, що складається з тканого полотна з поліпропіленовим покриттям - щільність: 96 г./м.кв.
Пароізоляція призначена для захисту від проникнення пари і вологи в покрівельну систему скатного або плоского даху, конструкції вертикальних стін або стелі.
Всі перекриття слід заклеїти спеціальною ущільнювальної стрічкою.
ПАРОБАР'ЄР Н110
Універсальний армований Паробар'єр, що складається з поліетиленового листа, армованого міцною сіткою - щільність: 110 г./м2
Пароізоляція застосовується для захисту від проникнення пари і вологи в різні шари скатної або плоскої покрівлі, конструкції вертикальних стін або стелі. Розкочується і кріпиться паралельно або поперек крокв відразу під утеплювачем.
Всі перекриття слід заклеїти рекомендованими ущільнювальними стрічками.
АНТИКОНДЕНСАТ
Спеціальна багатошарова гідроізоляційна підкладка, що складається з поліолефінової тканини з подвійним покриттям і нижнім нетканим шаром, здатним вбирати вологу - щільність: 130 г./м.кв.
Підкладка Антиконденсат відмінно підходить для металевих покрівельних покриттів. Застосовується тільки в вентильованих безопорний скатних конструкціях дахів, при цьому повинен бути забезпечений вентиляційний простір між підкладкою і теплоізоляцією.
ВІТРОБАР'ЄР
Повітряпроникна мембрана являє собою термоскріплення поліпропіленовий фільєрний шар з поліпропіленової мікропористої плівкою - щільність: 90 г./м2
Вітробар'єр використовується в якості вітрозахисту при будівництві вертикальних стін. Його можна встановити впритул до теплоізоляції.
Перекриття повинні бути з'єднані і проклеєні спеціальною липкою стрічкою.
Продукт не містить небезпечних і шкідливих речовин.
ЯК ОБРАТИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНУ МЕМБРАНУ ДЛЯ СКАТНОГО ДАХУ
ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНИХ ПЛІВОК ТА МЕМБРАН JUTA
ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ
Способность не пропускать воду.
Для сравнения этого свойства, определяется класс водонепроницаемости (W1, W2, W3, где W1 - самый плотный) согласно измерению давления высоты водяного столба: измеряется согласно EN 20811.
ПАРОПРОНИКНІСТЬ
Способность пропускать водяной пар путем диффузии.
Обычно используют так называемую ЭКВИВАЛЕНТНУЮ ДИФФУЗИОННУЮ ТОЛЩИНУ Sd (м) для сравнения паропроницаемости (диффузии) отдельных пленок. Он выражает, сколько метров воздушного слоя заменит данный материал с его диффузионными свойствами. Чем меньше это число, тем более паропроницаемая пленка.
Пленки со значением Sd <0,3 (м) считают паропроницаемыми.
ПАРОНЕПРОНИКНІСТЬ
Способность значительно снижать проникновение водяного пара за счет диффузии.
Обычно используют так называемую ЭКВИВАЛЕНТНУЮ ДИФФУЗИОННУЮ ТОЛЩИНУ Sd (м) для сравнения паронепроницаемости (диффузии) отдельных пленок. Этот показатель выражает, сколько метров воздушного слоя заменит данный материал с его диффузионными свойствами. Чем больше это число, тем более паронепроницаемый материал.
Удержание пара имеет значение Sd в единицах (м) и пароизоляцию порядка десятков или сотен (м).
ВІДБИТТЯ
Способность отражать излучение (видимый свет и длинноволновое тепловое излучение), этой способностью обладают блестящие металлизированные поверхности.
Летом отражающая изоляция под крышей отражает нежелательные тепловыделения наружу (блестящая отражающая сторона ориентирована наружу).
Зимой отражающая сторона пароизоляции отражает тепловое излучение обратно во внутреннее пространство (блестящая отражающая сторона ориентирована внутрь).
СТІЙКІСТЬ ДО УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
Способность противостоять воздействию УФ-излучения в течение ограниченного времени.
-
Для ограниченного кратковременного воздействия атмосферных явлений перед укладкой основного кровельного материала.
-
Для кровельных систем с функцией кратковременного, временного укрытия.
УФ - ПІДВИЩЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ (УФ - ОСОБЛИВО СТІЙКІ)
Способность длительное время противостоять воздействию УФ-излучения. Эти материалы предназначены для длительного воздействия атмосферных явлений на мембрану перед укладкой основного кровельного материала и для фасадных работ.
ПІДВИЩЕНОЇ МІЦНОСТІ
Более прочные материалы выдерживают более высокие механические нагрузки, эти материалы армируются армирующей сеткой или специальным нетканым материалом.
Такие продукты разработаны для более сложных строительных и климатических условий.
ДЛЯ МІНІМАЛЬНОГО УХИЛА ПОКРІВЛІ
Материал подходит для низкоскатных крыш.
Сегодня дизайнеры часто выбирают низкий уклон кровли, компания реагирует на эту тенденцию и предлагает продукты, подходящие для этих ситуаций.
ЗВАРЮВАНІ
Продукты с этим свойством можно соединять сваркой.
Можно использовать термическую и химическую сварку. Это материалы, в которых необходимо обеспечить высокую степень водонепроницаемости стыков.
КЛАСИ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПІДПОКРІВЕЛЬНИХ ПЛІВОК ТА МЕМБРАН
Клас пожежної небезпеки визначає, чи сприяє продукт поширенню вогню і яким чином. Це означає, наскільки швидко продукт горить і скільки енергії він генерує.
Згідно EN 13501-1 ми визначаємо класи: A1, A2, B, C, D, E, F (найбезпечніший клас - A1 = негорючі матеріали).
КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - F
Клас F поширюється на продукти без антипіренів.
КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - E
Клас E належить до продуктів, які здатні витримувати вплив невеликого полум'я протягом короткого періоду часу без значного поширення полум'я.
КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ - B
Клас B означає продукти, які здатні витримувати вплив невеликого полум'я протягом більш тривалого періоду часу без значного поширення полум'я. Крім того, вони здатні витримувати вплив тепла від палаючого об'єкта зі значною затримкою і обмежувати виділення тепла.