ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

ТЕХНОРУФ (SWEETONDALE) для плоскої покрівлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ТУ У В.2.7-23.9-35492904-005:2015

Негорючі плити з кам’яної вати з порід габро-базальтової групи

ТЕХНОРУФ

ТЕХНОРУФ – це негорючі, гідрофобізовані тепло-звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

 

Сфера використання:

У цивільному та промисловому будівництві у якості теплоізоляційного шару під час нового будівництва та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

 

Плити ТЕХНОРУФ Н призначені для застосування в якості нижнього шару при двошаровій схемі теплоізоляції в покриттях із залізобетону або металевого профільованого настилу. Плити рекомендується застосовувати у комбінації з плитами ТЕХНОРУФ  В.

ТЕХНОРУФ ПРОФ

 

Плити ТЕХНОРУФ В  призначені для застосування в цивільному і промисловому в якості теплоізоляційного шару при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

В якості зовнішнього шару у дво- або тришарових покрівельних конструкціях, зовнішнього шару для ремонту старих покрівель, також у якості нижнього шару в багатошарових покрівельних конструкціях, при високих навантаженнях на покриття з профільованого сталевого настилу. 

ТЕХНОРУФ КЛИН

 

Плити ТЕХНОРУФ 45 призначені для застосування у цивільному та промисловому будівництві в якості теплоізоляційного шару для ремонту старих покрівель та зовнішнього шару в дво- або тришарових конструкціях.

 

Плити ТЕХНОРУФ Н30 КЛИН - Негорючі, гідрофобізовані тепло- звукоізоляційні плити, із завчасно створеним ухилом, вироблені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Призначені для створення похилоутворюючого шару на покрівлі, що сприяє видаленню води з покрівлі до точок водовідводу. За умови двошарової системи теплоізоляції, укладання здійснюється на перший (нижній) шар матеріалу.

ТЕХНОРУФ ГАЛТЕЛЬ

 

ГАЛТЕЛЬ ТЕХНОРУФ - Негорючі, гідрофобізовані тепло- звукоізоляційні смуги трикутного перерізу, нарізані з плит мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Матеріал призначений для забезпечення плавного переходу гідроізоляційного матеріалу від горизонтальної площини покрівлі до вертикальної площини парапету.

 

Зберігання:

Плити повинні зберігатися запакованими й укладеними штабелями на піддони окремо за марками та розмірами. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Висота штабеля плит під час зберігання не повинна перевищувати 3 м.

Транспортування:

Транспортування плит необхідно здійснювати згідно з вимогами ДБН Г.1-4, ДСТУ Б В.2.7-167. Плити відвантажують споживачеві не раніше добової витримки їх на складі.

Відомості про упаковку:

Для упаковки застосовують поліетиленову термоусадочну плівку. Спосіб обгортання та фіксації пакувального матеріалу повинен забезпечувати надійну і міцну упаковку плит, їх захист під час вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування та зберігання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.