ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Технічна ізоляція та вогнезахист з базальтової вати

Технічна теплоізоляція та захист від вогню

Надійна ізоляція означає ефективність, продуктивність та економічність технологічних процесів. Крім економії енерговитрат, теплоізоляція будинків сприяє охороні навколишнього середовища, так як за таких умов знижується сумарний викид в атмосферу продуктів згоряння різних видів палива. Ізоляція для інженерних систем будівель створює здорове середовище для житла і оботи, дозволяє уникнути пошкоджень конструкцій, які обумовлюються вологою та замерзанням. Ізоляція є конструктивною частиною обладнання та систем, практично не вимагає догляду та техобслуговування, але дає ефект на весь період експлуатації конструкцій.
У останні роки стрімкий розвиток української будівельної галузі призвів до посилення вимог до способів забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд, в той же час зросла потреба в зниженні витрат на протипожежні заходи. Беручи до уваги ці два фактори, з кожним днем більшої актуальності набувають високоефективні та якісні системи вогнезахисту.
Для запобігання руйнівної дії вогню Компанією SWEETONDALE були розроблені нові теплоізоляційні матеріали на основі кам'яної вати, призначені для використання в системах вогнезахисту.

 

SWEETONDALE – технічна ізоляція та вогнезахист

За допомогою цілеспрямованої науково-дослідницької роботи компанія SWEETONDALE удосконалює свою продукцію і тим самим займає лідируючі позиції. Виробничі потужності компанії відповідають найсучаснішим вимогам з якості в області ізоляції. Турбота про навколишнє середовище під час виробництва матеріалів - один з пріоритетів SWEETONDALE і ще одна сфера застосування інновацій. Заводи компанії працюють за технологією повторного використання відходів виробництва. Продукція SWEETONDALE має всю необхідну сертифікацію. Компанія SWEETONDALE - це завжди висока якість і надійність.

Технічна ізоляція з кам'яної вати

Ізоляційні матеріали SWEETONDALE виготовляються із кам'яної вати на основі базальтового волокна. Більшість стандартних виробів мають максимальну робочу температуру 750 °С.
Кам’яна вата не горить, має високу механічну міцність, хімічну стійкість та виражені водовідштовхувальні властивості. Кам’яна вата володіє високими теплоізоляційними властивостями в межах широкого температурного діапазону. Даний каталог продукції описує матеріали, призначені для використання в якості технічної ізоляції.

 

Вогнезахист будівельних конструкцій

Ізоляція систем опалення, охолодження, вентиляції та кондиціювання повітря (ОВКВ) є важливою частиною забезпечення теплового комфорту та енергоефективності будівлі. Ізоляція з твердої кам'яної вати відіграє ключову роль у пожежобезпечних будинках, оскільки її волокна негорючі і витримують температуру понад 1000°C. При необхідності ми пропонуємо широкий асортимент продуктів пасивного протипожежного захисту, всі з яких належать до вищих класів пожежної безпеки та мають відповідні дозволи.

Одним із ключових аспектів превентивного, структурного протипожежного захисту є запобігання розповсюдженню вогню та диму по будівлі у разі виникнення пожежі. Рішення SD-SWEETONDALE щодо протипожежного захисту можуть уповільнити розповсюдження полум'я, локалізувати загоряння та запобігти його подальшому розповсюдженню. Протипожежна продукція українського заводу SWEETONDALE відповідає міжнародним вимогам та стандартам.

Вогнезахист сталевих конструкцій

Сталь вже багато років користується великою популярністю в будинку, незважаючи на відносно слабкі вогнезахисні властивості матеріалу. Тому протипожежний захист несучих елементів має важливе значення в нових конструкціях, побудованих навколо сталевих балок.
Протипожежний захист Conlit забезпечує захист на етапі монтажу. Час, необхідний для встановлення, зведено до мінімуму, що заощаджує час та витрати на майданчику.

Вогнезахист бетонних конструкцій

Бетон є одним з матеріалів, що найбільш широко використовуються в будівельній галузі. До багатьох із вже побудованих бетонних конструкцій пред'являються високі вимоги пожежної безпеки. Ізоляція захищає конструкцію будівлі, що несе, і обмежує пошкодження будівлі. Захищаючи несучу частину будівлі від пошкодження вогнем, можна дати цінний час як користувачам будівлі, так і пожежній команді у разі аварії.

Протипожежні властивості нашої продукції підвищують безпеку мешканців та тих, хто займається бізнесом у будинках, а також захищають довколишні будівлі. Унікальна вогнестійкість гарантує ефективний протипожежний захист, який затримує спалах і перешкоджає поширенню вогню та диму, а також зберігає працездатність вихідних шляхів досить довгий час.

 

Наш інтернет-магазин та компанія SWEETONDALE пропонує своїм замовникам наступні послуги:

  • Консультації з властивостей, застосування та монтажу ізоляційних матеріалів.
  • Виконання теплотехнічних розрахунків.
  • Виробництво та постачання спеціальної продукції на замовлення.
  • Забезпечення замовників технічною та сертифікаційною документацією.

 

Технічна ізоляція та вогнезахист SWEETONDALE

 

 

Таблиця підбору технічної ізоляції

Ламельний мат ТН Прошивний мат ТН - 80 Прошивний мат ТН - 100 Циліндр  ТН 80 Циліндр  ТН 120 Плити технічні Плита для вогнезахисту металу ТН Плита для вогнезахисту бетону ТН
Ізоляція повітроводів V V V       V  
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм 12-100, товщина стінки 20-60 мм)       V V      
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм 100-300, товщина стінки 20-60 мм)       V V      
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм 300 і більше, товщина стінки 20-60 мм) V V V          
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм12-100, товщина стінки 60-120 мм)       V V      
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм 100-300, товщина стінки 60-120 мм)       V V      
Ізоляція трубопроводів (діаметр мм 300 і більше, товщина стінки 60-120 мм) V V V          
Вогнезахист бетонних конструкцій               V
Вогнезахист металевих конструкцій             V  
Вогнезахист повітроводів   V            
Ізоляція технологічного обладнання           V V V
Резервуари V         V    
Котли V V V     V V  
Каміни з чавунним вкладом             V V
Труби димові сталеві   V V          
Температура застосування, С, не більше 250 750 750 650 650 400 900 900

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.