ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Металлический водосток РАЙКО

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

RAIKO - ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА З МЕТАЛУ

RAIKO® - одна з перших водостічних систем на європейському ринку, виготовлена ​​з металу із захисним покриттям, представлена ​​на ринку з 1989 року. Протягом більше 25 років розробляються кращі технологічні рішення, що гарантують високу надійність, довговічність і максимальну продуктивність продукції. Наш багаторічний досвід - гарантія якості водостічних систем RAIKO®!
Після того, як в 2013 році RRS придбала у Dablex підприємства і технології, виробничі процеси водостічних систем RAIKO® постійно розвиваються на основі новітніх доступних технологій і сучасних методів контролю та управління.

МИСІЯ RAIKO
Металева водостічна система RAIKO

Основна мета компанії - обслуговування клієнтів на вищому рівні. Саме тому велика увага приділяється систематичного навчання персоналу, розширенню торгової мережі та поліпшення виконання замовлень.
Динамічний розвиток компанії, увага до якості продукції та особисте спілкування з усіма клієнтами забезпечують стабільну позицію в топі списку постачальників європейських водостічних систем.

RAIKO® RRS sp. z o.o. С.К.А.Й виробляє два типи металевих водостоків:

  • RAIKO® Premium (система доступна в Україні)
  • RAIKO® Platinum (система в даний момент не доступна в Україні)

Металева водостічна система в Україні доступна в двох розмірах (ширина / діаметр в мм) - 125/90 і 150/100.

Вся продукція відрізняється винятковими експлуатаційними характеристиками і безпрецедентною універсальністю завдяки широкій колірній гамі.

Кольори RAIKO в Україні

 

 

 

 

 

ЯКІСНІ МЕТАЛЕВІ ВОДОСТОКИ

Системи виготовлені з високоякісних, стійких до корозії матеріалів, що робить їх довговічними. Використовувана сталь виробляється всесвітньо відомими виробниками - SSAB (RAIKO® Premium) і ArcelorMittal (RAIKO® Platinum).

Термін гарантії виробника підтверджує високу якість продукції. Саме тому виробник надає 30-річну гарантію на систему RAIKO® Premium!

 


МЕТАЛЕВІ РИНВИ RAIKO Premium

 

Сталь водостічної системи RAIKO PremiumA Металевий сердечник GreenCoat® RWS (0,6 мм)

B Цинковий сплав (Z275)

C Пасиваційне покриття

D Грунтовка поліефірна (10 мкм)

E Верхній шар фарби (25 мкм)

F Поверхневе зміцнення з «оргстеклом» (поліметилметакрилат)

30-РІЧНА ГАРАНТІЯ

 

 

Всі елементи водостічної системи RAIKO® Premium виготовлені з високоякісної сталі GreenCoat® RWS, виробленої шведським сталеливарним концерном SSAB. Вони покриті з двох сторін міцним шаром фарби товщиною 35 мкм, а сталевий сердечник товщиною 0,6 мм з обох сторін покритий товстим шаром цинку (275 г / м²), що забезпечує довгий термін служби - довготривалу стійкість до корозії.
Шведська сталь GreenCoat® RWS - SSABОптимальна товщина лакофарбового покриття забезпечує хорошу зносостійкість і стійкість до атмосферних впливів, а також означає розумне використання природних ресурсів.

Це покриття стійке до агресивних хімічних елементів, розчиненим в дощовій воді, і до забруднення повітря. Завдяки цим характеристикам водостічна система RAIKO® Premium забезпечує відмінний захист від корозії і дозволяє працювати в кілька разів довше, ніж інші водостічні системи.
Унікальне сталеве покриття GreenCoat® RWS в системі RAIKO® Premium відповідає європейському стандарту EN10169 + A1.

 

Поперечний розріз верхнього шару фарби RAIKO - GreenCoat® RWS

Поперечний розріз верхнього шару фарби RAIKO - GreenCoat® RWS

Покриття GreenCoat® RWS, що використовується для виробництва компонентів RAIKO® Premium, унікально, оскільки його зовнішній шар фарби містить дрібні полімерні частинки - ПММА (поліметилметакрилат), також відомий як оргскло. Вони роблять забарвлену поверхню особливо твердої і стійкої до зовнішніх пошкоджень.

Таким чином, система має набагато більшу стійкість до навантажень і стирання, наприклад, встановлення, очищення, замерзлому снігу, завдяки чому це покриття зберігає свій первісний колір і яскравість протягом багатьох років.
Систему RAIKO® Premium можна легко адаптувати до дизайну будівлі і даху, так як вона доступна в Укрина в найпопулярніших кольорах.

 

RAIKO Platinum

RAIKO Platinum покриття MAGNELISRAIKO® Platinum - це найнадійніша водостічна система, призначена для особливо агресивного середовища, насиченою хлоридами (солями) або аміаком. Компоненти цієї системи виготовлені з металу товщиною 0,6 мм, покритою унікальним сплавом Magnelis® ZM310 (310 г / м2). Сталь, яка використовується при виробництві цієї системи, проводиться німецьким сталеливарним концерном ArcelorMittal.

Захисне покриття Magnelis

Хімічний склад покриття Magnelis® забезпечує кращий захист від корозії, оскільки його серцевина (цинк) збагачена алюмінієм на 3,5% і магнієм на 3%. Завдяки такій кількості магнію на всій поверхні створюється міцний захисний шар, особливо ефективний для захисту від корозії. Покриття Magnelis® забезпечує в десять разів кращий захист від корозії, ніж альтернативні оцинковані вироби, такі як стандартна гарячеоцинкована сталь.

Сталеве покриття Magnelis®, з якого виготовлена ​​водостічна система RAIKO® Platinum, забезпечує більш тривалу активний захист сталевого сердечника. Розпад цього сплаву в аміачної середовищі відбувається в сім разів довше, ніж у стандартного цинку. Він також забезпечує кращий захист від корозії в лужному середовищі (при pH від 10 до 13). Крім того, він має кращий катодний захист для еквівалентного цинкового покриття і відкритої кромки зрізу, оскільки тонкий шар цинку, збагаченого магнієм, запобігає корозійні реакції.
Тому елементи системи RAIKO® Platinum повністю захищені від корозії, в тому числі з краю.

 


ЕЛЕМЕНТИ МЕТАЛЕВОЇ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ RAIKO

Труба і Ринва RAIKO Premium

Металеві ринви RAIKO PREMIUMЗахист ринви RAIKO від лавиноподібного сходження снігу

Кругла форма металевої водостічної системи RAIKO® Premium додасть елегантності вашій будівлі. Правильно підібрані елементи забезпечать надійність системи і водонепроникність. Вибір з двох розмірів дозволяє легко вписатися в будинок або набагато більша промислова будівля.

При розрахунку системи зверніть увагу, що одна водостічна труба може відводити воду, зібрану з 10 метрів ринви.

Ринва можна захистити від лавиноподібного сходження снігу, встановивши його на 10-20 мм нижче краю лінії даху. У цьому немає необхідності, якщо на даху встановлені снігозатримувачі. Край даху повинен знаходитися в центрі ринви - це забезпечить правильне відведення води.

 

Крюки ринви RAIKO

Гаки ринви RAIKO PremiumКрок встановлення гаків ринви RAIKOГак універсальний RAIKO Premium

Гаки виготовлені з металу товщиною 4 мм. тому конструкція міцна, і ринва може витримувати великі навантаження (наприклад, лавиноподібне сходження снігу з даху).

Універсальний гак можна прикріпити до лобової дошки або крокви. У міру подовження гачків можна встановлювати ринву навіть в самих незручних умовах.

Якщо гак закріпити на відстані не більше 600 мм, ринва буде жорстко закріплена. Для ефективного водовідведення потрібен нахил ринви до водостічної труби, який повинен становити приблизно 3-5 мм на погонний метр.

 

Кути ринви RAIKO

Кут ринви 90 RAIKO PremiumМожна використовувати для з'єднання ринви як на внутрішніх, так і на зовнішніх кутах даху.

Кут ринви 135 RAIKO PremiumЇх перевага в тому, що вони можуть з'єднувати ринву під кутом 90 і 135 градусів.

 

 

 

З'єднувач ринви RAIKO

З'єднувач ринви RAIKO Premium

З'єднувач ринви з фіксуючим затискачем використовується для міцного з'єднання ринв або кутів, щоб в зоні водостоку не залишалися виступаючі частини.

Використання муфт жолобів зводить до мінімуму скупчення листя, гілок та іншого сміття в жолобах.

Фіксуюча пряжка дозволяє надалі легко відрегулювати або відремонтувати систему.

Витримуйте зазори приблизно 3-4 мм між ринвами через коливання температури.

 

Заглуша ринви RAIKO

Заглуша ринви RAIKO PremiumЗаглуша ринви універсальна RAIKO PremiumОбидва типи заглушок універсальні, підходять для установки як з лівого, так і з правого боку ринви. Все, що вам потрібно, це видалити (обрізати або скласти) язичок з обраної сторони. Використовуйте покрівельну шпаклівку на стику дна і ринви.

 

 

 

Воронка ринви RAIKO

Воронка ринви RAIKO Premium

Воронка з'єднує жолоб з водостічної трубою, забезпечує естетичне поєднання цих елементів.
Ви можете самі вибрати місце зливу води, просто виріжте в бажаному місці жолоба отвір, яке буде акуратно закрито жолобом.

Виріжіть отвір в ринві діаметром прибл. 8-10 см, загніть краї в напрямку зливної труби, при необхідності можна підфарбувати спеціальною фарбою для забезпечення кращого захисту від корозії. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ УГЛОВІ ШЛІФМАШИНИ (БОЛГАРКИ) ДЛЯ РІЗАННЯ КОМПОНЕНТІВ СИСТЕМИ!

 

 

Коліно 60° RAIKO

Коліно 60° RAIKO PremiumУніверсальне коліно дозволяє встановлювати систему RAIKO® Premium навіть на найскладніших дахах. Місця фіксації коліна RAIKOМожливість легко з'єднувати 
відводи з роз'ємами під будь-яким кутом і на різних відстанях неоціненна, коли вам потрібно уникати перешкод на стінах. Коліно не дарма називають універсальним, адже його більш широкий кінець легко вставити як в більш вузький, так і в більш широкий кінець водостічної труби.

 

 

 

З'єднувальна труба

З'єднувальна труба RAIKO Premium

З'єднувач ринви RAIKOЗ'єднувач труби (подовжувач) стане в нагоді для відводу води з дахів, коли необхідно об'єднати інші елементи в єдину, цілу систему. Цей компонент легко розрізати на два коротші, причому один кінець буде вужчий.

Це відмінне рішення, якщо для установки водостічної системи потрібні коротші водостічні труби, більш вузькі з одного боку.

 

Тримач ринви (труби) що прикручується або забивається RAIKO

Тримач ринви (труби) що прикручується RAIKOЗатискачі водостічної системи RAIKO® Premium збережуть стійкість водостічної труби, а інноваційні технічні рішення зроблять її монтаж простим.

Універсальний затискач з монтажними скобами (так званий гвинтовий затиск) підходить для кріплення на стійкій поверхні (наприклад, листовий метал, дерево).

Тримач ринви (труби) що забивається RAIKOЯкщо ви хочете відсунути водостічну трубу подалі від стіни або якщо монтажна поверхня недостатня (наприклад, більш товстий фасад, розчин або теплоізоляція стіни), ви можете встановити хомут водостічної труби на штифт. Кріпильні болти для цього типу затиску доступні в трьох варіантах довжини.

 

Трійник RAIKO

Трійник RAIKOБезцінний елемент, що з'єднує водостічні труби на різних ухилах даху. Використання трійника в таких ситуаціях скорочує кількість елементів, необхідних для установки системи, що призводить до економії і естетичного вигляду будівлі. При установці водостічного трійника завжди розраховуйте (відповідно до Таблиці 10), щоб площа ската даху, поєднана двома ринвами, не перевищувала рекомендовану площу.

 

 

 

 

Відкидний водовідлив RAIKO (Пастка дощу)

Відкидний водовідлив RAIKO

Це відмінний спосіб зібрати дощову воду з даху в резервуар для зберігання, розташований на водостічній трубі. Зібрану воду можна використовувати для поливу рослин або інших домашніх застосувань. Така економія води допомагає захистити навколишнє середовище.

Щоб максимально збільшити час безвідмовної роботи водостічної системи, МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЩОРІЧНУ ПЕРЕВІРКУ І ОЧИЩЕННЯ ЛИСТІВ ЖОЛОБИ ТА ІНШИХ ЗБИТКІВ.

 

 

 

 

Зливне коліно

Зливне коліно RAIKOЗливне коліно можна використовувати для завершення відведення дощової води через дренажну трубу.

Закруглена поверхня надає йому велику жорсткість і ідеальний вид. Крім того, така обробка виливу (без гострих країв) захистить, наприклад, дітей від випадкових травм під час гри перед будинком.

 

 

 

Труба з фальцем (труба з коміром)

Труба з фальцем (коміром, фланцем) RAIKO

Якщо у вашому дворі встановлений підземний дренаж, ми рекомендуємо використовувати заземлену трубу (також відому як труба з фланцем). Він з'єднає водостічну трубу з дренажною системою.
Комір стильно закриє навіть самі не співпадаючі з'єднання. Ніжна обробка труби від фланців допоможе зберегти естетичний вигляд фасаду.


Завдяки використанню універсального дренажного резервуара-відстійника і гнучкого коліна з входом в грунт, водостічна система RAIKO® Premium може бути підключена до підземної системі відведення дощової води. Ці елементи морозостійкі. Відстійник зберігає листя та інше сміття в спеціальному кошику, щоб запобігти їх потрапляння в дренажну систему.

Кришка відстійника відкривається, що дозволяє легко очистити піддон в будь-який час.

 

ЕЛЕМЕНТИ МЕТАЛЕВОЇ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ RAIKO

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.