Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гідрошпонки
Гідрошпонки можуть використовуватися як гнучкі гідрозатвори та призначені для герметизації деформаційних й технологічних швів у нових водонепроникних бетонних конструкціях. Їх геометрія та характеристики матеріалів різноманітні, що робить їх придатними для використання як ефективні гідроізоляційні матеріали у багатьох різних типах конструкцій та стиків.
Деформаційні або компенсаційні шви – поділяють конструкції на всю їх товщину із зазором певної ширини. Армування в деформаційному шві уривчасте. Рухливі компенсатори допускають різне переміщення через коливання температури та / або усадки в одному або кількох напрямках секцій або конструкцій, що розділяються стиком.
Технологічні шви – призначені для поділу частин конструкції на окремі бетонні секції з метою планування робіт або як структурний захід для передачі навантаження. Таким чином, армування у будівельних швах відбувається безперервно через шов.
Сполучні шви – це плоскі або зубчасті шви, які поділяють бетонну секцію по всій її товщині без певного зазору. Армування у сполучному шві уривчасте. Коли секція бетону стискається, можливий спільний рух (спільне розкриття), а коли він розширюється, можлива передача тиску.
Гідророшпонка — це профільована еластична стрічка, виготовлена з еластичних полімерних матеріалів (ПВХ) методом екструзії.
Типи гідрошпонок, класифікація, маркування та сфера їх застосування
- Гідроізоляційні шпонки є профільованими стрічками, виготовленими з пластифікованого ПВХ або термопластичних поліолефінів ТПО методом екструзії.
- Гідрошпонки служать для захисту технологічних (холодних) та деформаційних швів від проникнення вогкості, вологи, а також води під тиском і без у залізобетонних конструкціях підземних, заглиблених частин будівель та споруд, що знаходяться під впливом поверхневих та ґрунтових вод.
- За розташуванням у бетонному масиві гідрошпонки поділяються на внутрішні (двосторонні, центральні) та зовнішні (односторонні, бічні). Внутрішні гідрошпонки розташовуються в центрі масиву бетону і кріпляться до арматури, зовнішні розташовуються збоку масиву і кріпляться до опалубки або ПВХ/ТПО мембрани.
- По області застосування гідрошпонки поділяються на шпонки для герметизації холодних швів та шпонки для герметизації деформаційних швів, а також шпонки, що застосовуються для зонування (секціонування) ремонтопридатної гідроізоляції із ПВХ, ТПО мембран.
- Номенклатура, геометричні розміри, фізико-механічні характеристики та функціональні зони гідрошпонок представлені в "Посібник з проектування, застосування та монтажу гідроізоляційного захисту технологічних та деформаційних швів у конструкціях фундаментів, підземних та заглиблених споруд", Додаток 1.
- Маркування та сфера застосування гідрошпонок представлені на сторінці товару.
Застосування гідроізоляційних шпонок:
Гідрошпонки застосовуються для гідроізоляції рухомих та нерухомих швів у монолітних бетонних конструкціях при новому будівництві - підземних частин будівель, підземних парковок, тунелів та колекторів, а також для розбивки на секції гідроізоляційних систем на основі ПВХ мембран.
- Зонування гідроізоляційного поля на сектори
- Гідроізоляція холодних швів бетонування
- Гідроізоляція деформаційних швів
Переваги внутрішніх гідрошпонок:
- підходять для високого тиску води;
- захищені від пошкоджень після укладання бетону;
- можуть використовуватися з напором води зсередини або зовні без додаткових запобіжних заходів.
Переваги зовнішніх гідрошпонок:
- особливо підходить для тонких бетонних елементів;
- адаптація арматури до водяної балки не завжди потрібна, якщо бетонного покриття достатньо;
- не потрібна роз'ємна опалубка з упором;
- легко кріпляться до опалубки або до бетонної основи.
Принципи проектування гідроізоляції із гідрошпонками
Гідрошпонки повинні перешкоджати проникненню води через стики в конструкцію та / або з неї як у резервуарах, так і в резервуарах для питної води, утримуючи чисту воду всередині та брудну або забруднену ґрунтову воду зовні.
Принципи та фактори успішного проектування гідроізоляції швів включають:
- Інженер-проектувальник повинен завжди враховувати всі ці фактори якомога раніше на стадії проектування та специфікації, з наступними змінами, дозволеними лише з особливого схвалення інженера та письмового дозволу.
- Правильний розрахунок та визначення розмірів стику у вигляді рухомого / розширювального, сполучного або будівельного стику;
- Вибір форми, профілю та розмірів гідрошпонок;
- Правильне розташування гідрошпонок у бетонній конструкції або елементі;
- Правильне виготовлення та складання всієї системи гідрошпонки, включаючи водонепроникні стикові з'єднання та з'єднання;
- Правильне встановлення гідрошпонки.
Гарантія виробника
Виробник гарантує відповідність виробів вимогам нормативних документів за дотримання споживачем умов застосування, правил транспортування та зберігання, вказівок з експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації – 5 років.
Гарантійний термін зберігання виробів – 2 роки із дня виготовлення.
Гарантія виробника поширюється на експлуатаційні характеристики виробів за умови, що всі роботи з установки виконані відповідно до регламентів, узгоджених з Виробником.
Споживач несе відповідальність за відповідність обраного ним типу виробу призначенню та умовам його експлуатації.
Транспортування та зберігання
Вироби перевозять транспортом всіх видів відповідно до правил перевезення в умовах, що виключають їх механічні пошкодження та забруднення.
Вироби слід зберігати у заводській упаковці, не піддавати деформуючим навантаженням, захищати від впливу нафтопродуктів, органічних розчинників та прямих сонячних променів.
Умови при впливі кліматичних факторів повинні відповідати:
під час транспортування – групі умов 8 за ГОСТ 15150;
під час зберігання – групі умов 3 за ГОСТ 15150.