ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Гідророшпонка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гідрошпонки

Гідрошпонки можуть використовуватися як гнучкі гідрозатвори та призначені для герметизації деформаційних й технологічних швів у нових водонепроникних бетонних конструкціях. Їх геометрія та характеристики матеріалів різноманітні, що робить їх придатними для використання як ефективні гідроізоляційні матеріали у багатьох різних типах конструкцій та стиків.

Деформаційні або компенсаційні шви – поділяють конструкції на всю їх товщину із зазором певної ширини. Армування в деформаційному шві уривчасте. Рухливі компенсатори допускають різне переміщення через коливання температури та / або усадки в одному або кількох напрямках секцій або конструкцій, що розділяються стиком.

Технологічні шви – призначені для поділу частин конструкції на окремі бетонні секції з метою планування робіт або як структурний захід для передачі навантаження. Таким чином, армування у будівельних швах відбувається безперервно через шов.

Сполучні шви – це плоскі або зубчасті шви, які поділяють бетонну секцію по всій її товщині без певного зазору. Армування у сполучному шві уривчасте. Коли секція бетону стискається, можливий спільний рух (спільне розкриття), а коли він розширюється, можлива передача тиску.

Гідророшпонка — це профільована еластична стрічка, виготовлена ​​з еластичних полімерних матеріалів (ПВХ) методом екструзії.

 

Типи гідрошпонок, класифікація, маркування та сфера їх застосування

 1. Гідроізоляційні шпонки є профільованими стрічками, виготовленими з пластифікованого ПВХ або термопластичних поліолефінів ТПО методом екструзії.
 2. Гідрошпонки служать для захисту технологічних (холодних) та деформаційних швів від проникнення вогкості, вологи, а також води під тиском і без у залізобетонних конструкціях підземних, заглиблених частин будівель та споруд, що знаходяться під впливом поверхневих та ґрунтових вод.
 3. За розташуванням у бетонному масиві гідрошпонки поділяються на внутрішні (двосторонні, центральні) та зовнішні (односторонні, бічні). Внутрішні гідрошпонки розташовуються в центрі масиву бетону і кріпляться до арматури, зовнішні розташовуються збоку масиву і кріпляться до опалубки або ПВХ/ТПО мембрани.
 4. По області застосування гідрошпонки поділяються на шпонки для герметизації холодних швів та шпонки для герметизації деформаційних швів, а також шпонки, що застосовуються для зонування (секціонування) ремонтопридатної гідроізоляції із ПВХ, ТПО мембран.
 5. Номенклатура, геометричні розміри, фізико-механічні характеристики та функціональні зони гідрошпонок представлені в "Посібник з проектування, застосування та монтажу гідроізоляційного захисту технологічних та деформаційних швів у конструкціях фундаментів, підземних та заглиблених споруд", Додаток 1.
 6. Маркування та сфера застосування гідрошпонок представлені на сторінці товару.

 

Умовні позначення у назві гідрошпонок Техноніколь

 

Застосування гідроізоляційних шпонок:

Гідрошпонки застосовуються для гідроізоляції рухомих та нерухомих швів у монолітних бетонних конструкціях при новому будівництві - підземних частин будівель, підземних парковок, тунелів та колекторів, а також для розбивки на секції гідроізоляційних систем на основі ПВХ мембран.

 • Зонування гідроізоляційного поля на сектори
 • Гідроізоляція холодних швів бетонування
 • Гідроізоляція деформаційних швів

​​​

Види Гідрошпонок

 

Переваги внутрішніх гідрошпонок:

 • підходять для високого тиску води;
 • захищені від пошкоджень після укладання бетону;
 • можуть використовуватися з напором води зсередини або зовні без додаткових запобіжних заходів.


Переваги зовнішніх гідрошпонок:

 • особливо підходить для тонких бетонних елементів;
 • адаптація арматури до водяної балки не завжди потрібна, якщо бетонного покриття достатньо;
 • не потрібна роз'ємна опалубка з упором;
 • легко кріпляться до опалубки або до бетонної основи.


Принципи проектування гідроізоляції із гідрошпонками

Гідрошпонки повинні перешкоджати проникненню води через стики в конструкцію та / або з неї як у резервуарах, так і в резервуарах для питної води, утримуючи чисту воду всередині та брудну або забруднену ґрунтову воду зовні.

Принципи та фактори успішного проектування гідроізоляції швів включають:

 • Інженер-проектувальник повинен завжди враховувати всі ці фактори якомога раніше на стадії проектування та специфікації, з наступними змінами, дозволеними лише з особливого схвалення інженера та письмового дозволу.
 • Правильний розрахунок та визначення розмірів стику у вигляді рухомого / розширювального, сполучного або будівельного стику;
 • Вибір форми, профілю та розмірів гідрошпонок;
 • Правильне розташування гідрошпонок у бетонній конструкції або елементі;
 • Правильне виготовлення та складання всієї системи гідрошпонки, включаючи водонепроникні стикові з'єднання та з'єднання;
 • Правильне встановлення гідрошпонки.


Гарантія виробника

Виробник гарантує відповідність виробів вимогам нормативних документів за дотримання споживачем умов застосування, правил транспортування та зберігання, вказівок з експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації – 5 років.
Гарантійний термін зберігання виробів – 2 роки із дня виготовлення.
Гарантія виробника поширюється на експлуатаційні характеристики виробів за умови, що всі роботи з установки виконані відповідно до регламентів, узгоджених з Виробником.
Споживач несе відповідальність за відповідність обраного ним типу виробу призначенню та умовам його експлуатації.


Транспортування та зберігання

Вироби перевозять транспортом всіх видів відповідно до правил перевезення в умовах, що виключають їх механічні пошкодження та забруднення.
Вироби слід зберігати у заводській упаковці, не піддавати деформуючим навантаженням, захищати від впливу нафтопродуктів, органічних розчинників та прямих сонячних променів.

Умови при впливі кліматичних факторів повинні відповідати:

під час транспортування – групі умов 8 за ГОСТ 15150;
під час зберігання – групі умов 3 за ГОСТ 15150.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.