ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! ☝️ ЦІНИ НА ДЕЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕГІОНУ УКРАЇНИ. ✅ БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У НАШОГО ФАХІВЦЯ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00–17:00

Сб - Нд: Вихідний

Онлайн замовлення 24/7

 

0
Мій кошик

Підкладкові килими для гнучкої черепиці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ПІДКЛАДКОВИЙ КИЛИМ

Для чого потрібен підкладковий килим на покрівлі

Підкладковий килим використовуються для скатних дахів в якості підстилаючого гідроізоляційного шару для бітумної черепиці та інших покрівельних матеріалів.

Різниця між зовнішньою і внутрішньою температурою призводить до утворення льоду на поверхні даху, через який може проникати вода. Підкладковий килим — надійний захист при утворенні льоду на покрівлі. У разі дощу з сильним вітром можливе проникнення вологи під верхній шар покрівлі та виникнення протікання в відкритих місцях. Використання підкладкових матеріалів допомагає запобігти випадкам протікання покрівлі, захищає покрівельний пиріг.

Підкладковий килим — зазвичай це тонка тканина, що складається з твердої не гниючої поліефірної основи з нанесеним на обидві сторони полімерно-бітумною сполукою або окисленою бітумною сполукою. Підкладкові килими останнього покоління не мають внутрішньої основи і тільки з двох сторін покриті поліпропіленом, що дозволяє зробити їх дуже тонкими, всього 0,7 мм, але в той же час дуже міцними.

Ці матеріали поєднують в собі високу міцність на розрив з невеликою товщиною і малою вагою, що є перевагою при монтажі покрівлі.

 


ЗАСТОСУВАННЯ ПІДКЛАДКОВОГО КИЛИМА

На дахах з бітумною черепицею, укладання підкладкового килима необхідно здійснювати по всій площі покрівлі при будь-якому ухилі даху. Самоклейкий підкладковий килим ANDEREP монтується в найбільш вірогідних місцях протікання:

  • карнизний звис;
  • місця примикання;
  • ендова;

А при застосуванні полімерного підкладкового килима механічної фіксації, необхідно монтувати і на фронтонних звісах.

На дахах з невеликим ухилом рекомендовано застосування самоклейкого підкладкового килима по всій площині. Це запобігає появі можливих небажаних випадків протікання через порушення температурно-вологісного режиму підпокрівельного простору або різких змін температури навколишнього середовища.

На решту поверхню скатів монтується підкладковий килим ANDEREP з механічною фіксацією.


МОНТАЖ БІТУМНО-ПОЛІМЕРНОГО ПІДКЛАДКОВОГО КИЛИМА З МЕХАНІЧНОЮ ФІКСАЦІЄЮ

МОНТАЖ БІТУМНО-ПОЛІМЕРНОГО ПІДКЛАДКОВОГО КИЛИМА З МЕХАНІЧНОЮ ФІКСАЦІЄЮ

 

Бітумно-полімерний покрівельний килим ANDEREP з механічною фіксацією єршоними цвяхамиБітумно-полімерний покрівельний килим з механічною фіксацією єршоними цвяхами:

 

Бітумно-полімерний самоклеящийся підкладковий килим ANDEREPБітумно-полімерний самоклеящийся підкладковий килим:

 

МОНТАЖ ПОЛІМЕРНОГО ПІДКЛАДКОВОГО КИЛИМА З МЕХАНІЧНОЮ ФІКСАЦІЄЮ

МОНТАЖ ПОЛІМЕРНОГО ПІДКЛАДКОВОГО КИЛИМА З МЕХАНІЧНОЮ ФІКСАЦІЄЮ

 

Полімерний підкладковий килим з механічною фіксацією єршоним цвяхами з широкими шайбамиПолімерний підкладковий килим з механічною фіксацією єршоним цвяхами з широкими шайбами:

 

 

 

 

ВАЖЛИВО!
Використання підкладкового килима по всій площі покрівлі під гнучку бітумну черепицю, змонтованого в суворій відповідності з інструкцією по монтажу продукції, розміщеної на офіційному сайті, є однією з умов надання гарантійних зобов'язань виробника гнучкої черепиці кінцевому покупцю ( фізичній особі).

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.